Ne Özel Uçak Yetti Ne de Milyon Dolarlık Ev! Şeyma Subaşı Bu Kez “Penguen” İçin Sevgilisine Rest Çekti

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Ne Özel Uçak Yetti Ne de Milyon Dolarlık Ev! Şeyma Subaşı Bu Kez “Penguen” İçin Sevgilisine Rest Çekti

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın garip istekleri bitmek bilmiyor. Bu kez de sevgilisinden penguen almasını istedi!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, hayatımıza girdiği günden beri nefret kusulan biri oldu. Çünkü iki çocuklu ve evli bir medya patronunun yasak aşkıydı. En baştaki cılız yalanlamalar hariç bu durumu hiçbir zaman gizlemedi. Hatta Acun Ilıcalı’yla birlikteliğini her fırsatta gözümüze soktu! Normalde, yasak aşkın kahramanları gizlenmeye özen gösterirken, o Instagram’da 3 milyon takipçiye sahip oldu. Yaptığı, yediği, giydiği, gezdiği hiçbir şeyi de saklamadı. Bunun bir hata olduğunu o da biliyordu ama vazgeçmedi!

Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı’yla yıllarca süren aşkı sona erdiğinde de herkes rahatladı. Artık eskisi kadar lüks ve konforlu bir hayat süremeyecekti, 125 bin TL nafaka onun yaşam tarzı için çok yetersiz (!) bir miktardı. Bu eleştirileri duyan Şeyma Subaşı da boşandıktan sonra hemen Miami’ye uçup düşman çatlatmaya başladı. Ama onu tarifeli uçaklarda görmeye başladık, hatta THY’den İstanbul-İbiza arası direkt uçuş koymasını istedi. Aktarmalı uçuş tarzı değildi ne de olsa!

Nihayet, “peri masalı” diye anlattığı bir aşk buldu. Üstelik, yeni sevgilisi onun en büyük isteği olan özel uçağı bile karşılıyor! Şeyma Subaşı, en sonunda özel jet bulamayınca ekstra uçuş ayarlayacak kadar zengin bir “doğru adam”la tanıştı.

Miami’de Yeni Ev

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın en çok üzüldüğü konulardan biri özel uçaksa, diğeri de Miami’de artık bir evinin olmamasıydı. Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi, buna da bir çözüm buldu. Sevgilisinin rahat etmesi için 2-3 hafta önce Miami’nin gözde yerlerinden Belle Meade Bulvarı’nda 3.5 milyon dolar değerinde bir ev aldı. Bu jeste çok sevinen Şeyma Subaşı, hemen yeni evinin dekorasyonuna başladı. Hala da bitmemiştir diye düşünüyoruz, ev 4 bin metrekare çünkü!

Ne Ev Ne de Uçak Yetmedi

En çok istenen ev, özel uçaklarla tatiller derken Şeyma Subaşı’nın istekleri bitti sanmıştık. Yanılmışız! Şeyma Subaşı, sevgilisiyle birlikte bir akvaryumu ziyaret etti. Pek çok denizaltı canlısının hapsedildiği mekan Şeyma Subaşı’nın çok hoşuna gitti. Ama en çok penguenleri sevdi!

Öyle ki, sevgilisinden şimdi de penguen istiyor! “Aşkım bana bir penguen alabilir misin lütfen? Benim için her şeyi yapacağını söylemiştin” diyerek olayın suyunu çıkarmayı başardı. Umarız, yakında evde bir de penguen görmeyiz!

Benzer Haberler

Serkan 6 Mayıs 2021

Genç yaştaki kızlara kötü örnek bunlar,her kız seyma gibi olmak istiyo,sonra zengin koca peşine düşüyo,özel hayatın bukadar göz önünde yaşanmaması gerekiyo

Yorum Yaz