Kuzuluk’lu Adem Zuhal Topal’la Programına Konuk Oldu

admin

FOX

1 Şubat 2016

Kuzuluk’lu Adem Zuhal Topal’la Programına Konuk Oldu

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la programına Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Mahallesi’nden bir damat adayı konuk oldu. Kuzuluk’ta esnaflık yapan Adem Göksu programa damat adayı olarak katılarak Hanife Gürdal isimli gelin adayına talip oldu.

Heyecanlı bir hali olduğu gözlemlenen tuhaf damat adayı, gelin adayı ile uzun süre sohbet ettikten sonra paravanın açılması için teklif sundu. Heyecanlı olan damat adayı paravanın açılmasından sonra gelin adayının sorularını cevaplamaya başladı. Gelin adayı Hanife Gürdal, Kuzuluk’lu Adem Göksu’ya teşekkür ettikten sonra onu reddettiğini söyledi ve olumsuz cevap verdi.

Adem Göksu Yeni Bölümde de Olacak

Adem Göksu’nun programın ilerleyen bölümlerinde de yer alacağı ve taliplerini göreceğine dair haberler de yapıldı. Programda Sakarya Akyazı’lı olduğunu söyleyen Göksu, paravan açılırken Kurtlar Vadisi müziğinin çalmasını istediğini söyleyerek izleyenleri güldürdü.

Adem Göksu ve Hanife’den sonra gelen damat adayı Ziya ise Zuhal Topal’a şarkı söyleyince komik anlar yaşanmaya başladı. Cihan ile Ziya arasında çıkan kısa süreli tartışma ise tatlıya bağlandı ve yüzlerde tebessüme yol açtı. Cihan’ın 11 çocuk istediğini söylemesi ise programın en komik anlarından birisi oldu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz