Leke 4. Bölüm 3. Fragmanı Yayımlandı! Yasemin ve Cem’in Arasındaki Aşk Alevleniyor!

admin

Kanal D

6 Mayıs 2019

Leke 4. Bölüm 3. Fragmanı Yayımlandı! Yasemin ve Cem’in Arasındaki Aşk Alevleniyor!

Leke dizisi, hem hakkındaki polemikler hem de sürükleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana kilitliyor. 7 Mayıs Salı akşamı Kanal D’de yayımlanacak olan 4. bölüm fragmanları yayımlandı. Leke dizisi yeni bölüm hangi sürprizlerle izleyenlerin karşısına çıkacak merakla bekleniyor. 

Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül ve Tolga Güleç’in başrollerini paylaştıkları Leke dizisinin 4. bölüm fragmanları yayımlandı. Yeni bölümde gittikçe yükselen aşk ve Cem ile Yasemin’in arasında yükselen duygular iyice açığa çıkarken entrikalar da Yasemin’in peşini bırakmayacak. 

Leke Dizisi Yeni Bölüm

Leke dizisi son bölümde Yasemin, Serpil’in ona ek iş ayarladığını öğrenince çok sevinir. Ancak bu Serpil ve Mehmet’in bir oyunudur. Mehmet, Marine Holding CEO’su olmak için her türlü ayak oyununu yapmaya hazırdır. Yasemin’e olan aşkı nedeni ile mutluluktan gözü hiçbir şey görmeyen Cem, Yasemin ile birlikte her yerde görünmeye devam eder. Böylelikle Yasemin hakkında birçok dedikodu da türemeye başlar. Yasemin’in kim olduğunu öğrenmeye çalışan Arda’nın annesi, oğlundan konu ile ilgili bilgiler alır. Bu bilgilerde Yasemin’in kiralanan bir kadın olduğunu söyler ve geçmişe dair bir olayı anlatır. Şirin ile bir araya gelen Yasemin, onun şiddet görmüş olduğunu görünce deliye döner. Yüzündeki yaralar ile ilgili konuşan Yasemin, Şirin’e, onu korkuttuklarını söyler. Tahminlerinde de yanılmamaktadır. 

Birkan ve Serpil, Yasemin’in arkasından entrika çevirmeye devam etmektedirler. Birkan, Serpil’den, acil şekilde Yasemin’e çok benzeyen bir kız bulmasını ister. Cem Yasemin’e olan aşkını söylerken Birkan, bu konuşmayı dinlemektedir.  Yasemin, Cem’e olan aşkını anlatırken, ‘para isteyemeyecek kadar aşığım sana’ der. Yasemin neden böyle söylemiştir, Cem buna karşılık olarak ne hissedecektir? Bu büyük aşk, para konuları konuşulmaya başlanınca bozulacak veya zedelenecek midir? Tüm bu soruların yanıtı Leke dizisi son bölümde. 

Leke Dizisi Önceki Bölümde Neler Oldu?

Cem ve Yasemin’in aralarındaki aşkın ilk tohumlarının atıldığı Leke dizisi bölümlerinde Yasemin, Cem’in buluşmaya gelmeyişine çok sinirlenmişti. Cem, annesi ile ilgili olarak geçmişte yaşadığı travmalar dolayısı ile Yasemin’den uzak durmuştu. Yasemin, Cem ile artık görüşmeyeceğini Murat’a söylemiş ve Murat’tan çok sert tepki almıştı. Kardeşinin bu kadar hırçınlaşması, Yasemin’i düşüncelere sürüklemişti. Murat, ablasının Cem’e karşı böyle davranmasını kabul edemeyerek Cem’e bir mektup yazmış ve ikiliyi tekrar bir araya getirmişti. Cem, kendini affettirmeyi başarırken Yasemin’e aşık olduğundan da iyice emin olmuştu. Cem’in, Murat’a karşı olan tavırları Yasemin’i etkilemiş ve duygularına ket vurmayı bırakmıştı. Yasemin’i gizlice takip eden Birkan, Cem ile aralarında gittikçe artan bu duygular dolayısı ile Cem’e öfkelenmişti. Marine Holding’te de işler çalkantılı gitmekteydi. Tekneye yapılan baskına dair dosya tekrar açılmış ve Arda tekrar göz altına alınmıştı. Cem de kardeşinin hatalarını telafi etmek yerine Mehmet ile iş birliği yapmayı tercih etmişti. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz