Kadın 61. Bölüm İlk Fragmanı Yayımlandı! Sarp Bahar’ın Komşusu mu Oluyor?

admin

FOX

6 Mayıs 2019

Kadın 61. Bölüm İlk Fragmanı Yayımlandı! Sarp Bahar’ın Komşusu mu Oluyor?

Fox’un ilgi çeken dizilerinden Kadın’ın 61. Bölümü ilk fragmanı yayımlandı. 7 Mayıs Salı günü saat 20.00’de 61. bölüm ile tüm sevenlerini ekran başına toplayacak olan Kadın dizisi yeni gelişmelere gebe…

Kadın dizisi sevenlerinin heyecanla bekledikleri dizinin yeni bölümünün ilk fragmanı yayımlandı. Bu bölümde Sarp, çocuklarına ve Bahar’a büyük bir sürpriz yapıyor. Özge Özpirinççi, Bennu Yıldırımlar, Gökçe Eyüboğlu, Caner Cindoruk ve Feyyaz Duman gibi başarılı oyuncuların rol aldıkları Kadın dizisini yeni bölümünde yeni heyecanlar var. 

Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Olmuştu?

30 Nisan Pazartesi günü yayımlanan Kadın dizisi son bölümde bir fotoğraf sıkıntısı yaşanmıştı. Pırıl, bir anlık sinirle Şirin’in, Sarp’ın da olduğu fotoğraflarını Bahar’a göndermişti. Suat, Sarp’ın Pırıl’a dönme ihtimalinin hiç kalmadığını düşündüğü için bu fotoğrafların Bahar’a ulaşmasını istemiyordu. Hatice de ailesine ciddi hasar vereceğini bildiği için Şirin’in Sarp’a tekrar ilgi duyduğunu aklından bile geçirmek istemiyordu. 

Emre ise Ceyda’dan bir oğlu olduğu konusunda şüphe duyuyordu. Ceyda Emre ile yüzleşme konusunda korku yaşarken Emre de ısrarla Ceyda ile konuşmaya çalışmıştı. Gerçekleri Hatice’lerden öğrendiğini söyleyen Emre, Ceyda’nın bir planı olduğunu ve ne yapmak istediğini sorgulamıştı. Ancak duydukları karşısında büyük şok geçirmişti.  

Bahar da Sarp ile kavga etmekten çok sıkılmış ve artık birçok konuda net kararlar vermişti. Arif’ten ayrılan ve bunu çocuklarını düşündüğü için yapan Bahar Sarp’ı affetme konusunda yine izleyiciyi soru işaretleri içinde bırakmıştı. 

Arif’in Kırgınlığı Geçecek mi?

Bahar net bir şekilde karar alarak terk etmesinin ardından çok kırılan Arif, yüreğindeki hüzün ve öfke duyguları ile baş başa kalmıştır. Yapacak hiçbir şeyin olmadığını anlayan Arif, bu durumu kabullenmeye çalışmaktadır. Sarp ile ilişkileri günden güne düzelen Bahar, bir süredir Hatice’lerde yaşarken artık evine dönmeye karar verir. Kadın son bölümde uzun süredir Şirin’in Sarp’a karşı beslediği hisler artık tehlike boyutlarında su yüzüne çıkmaktadır. Sarp, Bahar’ın kendi evine dönme kararına karşı çıkar ancak Arif ile tüm ilişkisini bitirdiğini öğrenince rahatlar. Ceyda ile Bahar, Arif hakkında konuşurlarken Ceyda’nın Arif hakkında Bahar’a söylediği sözler Bahar’ı çok şaşırtır. Arif, Bahar ile ilgili olarak Ceyda’ya bir seçim yaptığını söylemiştir. Bahar buna hem kızar hem de şaşırır. Sarp, çocukları okula götürmek için Bahar’a geldiğinde, çocuklara, okula gitmeden önce yeni evi göstermek ister. Bahar ve Sarp aralarındaki samimiyeti, Bahar’ın bütün düşündüklerini açıklamasının ardından geliştirmeye devam etseler de eski kırgınlıklar sürekli olarak akla gelmektedir. Sarp her şeyi üstlenmiş olsa bile olaylar Bahar’ın aklından çıkmaz. Önceki bölümde tüm bunları konuşmuş oldukları için Sarp artık bir parça daha rahatlamıştır. Kendisine ev arayan Sarp, aradığı evi bulmuştur. Bu büyük sürpriz, dizinin yeni bölümlerine daha güzel gelişmeler olduğunun da bir göstergesi olacak mı?  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz