Masterchef Bitse de Dostluk Baki: Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna Birbirlerinden Ayrılamıyor!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2022

Masterchef Bitse de Dostluk Baki: Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna Birbirlerinden Ayrılamıyor!

Masterchef geçtiğimiz hafta sona erdi ancak 3 yıldır birbirlerinden ayrılmayan şeflerimiz, program bitmiş olmasına rağmen yine sık sık buluşarak hasret geçiriyor. Bugün Mehmet Yalçınkaya’nın MYK isimli restoranında buluşan şeflerimiz güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkartıyor!

Masterchef 4. Sezonuyla Ekranlara Veda Etti!

Bildiğiniz gibi Masterchef, Türkiye’nin en sevdiği yarışma programlarından biri haline geldi. Geçtiğimiz yıllarda Masterchef programı Show TV ekranlarında denenmiş olsa da büyük bir başarı gösteremedi ve unutup gitti ancak yurtdışında büyük seyirci kitlesine sahip olan Masterchef, Acun Ilıcalı tarafından 4 sene önce yeniden denendi ve ilk sezonunda büyük bir başarı sağladı.

Elbette bu başarının birçok farklı etkeni bulunuyor ancak Acun Ilıcalı ve ekibinin seçtiği Masterchef jürileri halk tarafından büyük bir sevgiyle karşılaşınca yarışma 4. Sezonunu da başarıyla tamamladı. İlk sezonda Danilo Zanna yerine Hazer Amani”yi seyretmiş olsak da 3 sezondur İtalyan şefimize oldukça alıştık.

Şeflerimiz Birbirlerinden Kopamıyor!

Geçtiğimiz günlerde 4. Sezonunu bitiren Masterchef’in şampiyonu Eren olmuştu. 6 ay süren maratonun sonunda Hasan ve Eren son ikiye kalan yarışmacılardı ancak şampiyonluk kupasını kaldıran isim Eren oldu. Yarışma çoktan bitti ancak Masterchef’imizin sevilen jüri üyeleri birbirlerine o kadar alışmış ki, sık sık görüşmeye devam ediyorlar.

Bugün şeflerimiz, Mehmet Yalçınkaya’nın restoranında toplanarak güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkarttı. Bu güzel buluşmadan fotoğraflar ve videolar da paylaşmayı ihmal etmediler, bakalım önümüzdeki sezonda nasıl yarışmacılar seyredeceğiz? Şimdiden merak etmeye başladık bile.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz