Camdaki Kız’dan Şoke Eden Paylaşım: Ekranlara Veda Mı Edecek?

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Camdaki Kız’dan Şoke Eden Paylaşım: Ekranlara Veda Mı Edecek?

Camdaki Kız, yayınlanmaya başladığı günden beri seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dün 27. bölümü ile Kanal D ekranlarına gelen dizinin reytingleri şok etti; yoksa erken veda mı ediyor?

Camdaki Kız Bu Hafta da Seyirciyi Ekran Başına Kilitledi!

Camdaki Kız

Ünlü Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden ekranlara uyarlanan Camdaki Kız, yayınlanmaya başladığı ilk günden beri seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk ve Can adlı iki partneri canlandıran Burcu Biricik ve Feyyaz Şefiroğlu’nun birlikte sergilediği performans, Camdaki Kız’da da seyirciyi mutlu etmeyi başardı.

blank

Devrim Yakut, Selma Ergeç, Enis Arıkan gibi usta isimlerin kadrosunda yer aldığı Camdaki Kız, yeni sezonda Hayri Karakteri ile kadroya dahil olan Cihangir Ceyhan sayesinde reytinglerini daha da artırdı. Elbette reytinglerin artışı yalnız oyuncularla ilgi değildi; hikaye de gittikçe daha heyecanlı bir hal almaya başladı.

blank

Geçtiğimiz bölümde eşi Sedat tarafından aldatıldığını öğrenen Nalan, boşanma kararı aldı. Ancak boşandığı taktirde ailesinin evine dönmek zorunda kalacağını ve hayatının daha büyük bir cehenneme dönüşeceğini bilen Nalan, ne pahasına olursa olsun, eşi Sedat’la göstermelik bir evlilik içerisinde yer almakta karar kıldı.

Hayri Ve Nalan Diziyi Nasıl Etkileyecek?

blank

Kitabı okuyanlardan gelen bildirimlere göre Hayri ile Nalan arasında yeni bir aşkın filizleneceği biliniyordu. Zaten Hayri karakteri, Nalan’a duyduğu aşkın sinyallerini ilk bölümden itibaren vermeye başlamıştı. Hal böyle olunca seyirci, Nalan ile Hayri arasında doğacak aşkın yolunu gözlemeye başladı.

blank

Bu hafta öncekilere göre daha heyecanlı sahneler barındıran Camdaki Kız dizisinin resmi Instagram hesabından yapılan paylaşım, dizinin sevenlerini şoka uğrattı. AB grubunda 8,62, totalde ise 6.75 reyting ile listenin ilk sıralarına oturmayı başaran Camdaki Kız dizisi, finalin bir hayli uzak olduğunu da böylece kanıtladı. Bakalım önümüzdeki haftalarda reytingler nasıl seyredecek? Hayri ile Nalan’ın beklenen aşkı dizi reytinglerini nasıl etkileyecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz