Mağdur Damat Adnan, Zuhal Topal’la İlgili Suçlama Yaptı

admin

FOX

25 Ocak 2016

Mağdur Damat Adnan, Zuhal Topal’la İlgili Suçlama Yaptı

Zuhal Topal’la programında mağdur olduğunu söyleyen damat adayı Adnan İrişme, Zuhal Topal programı hakkında yaptığı suçlamada şu sözleri söyledi:

‘Nargle hanım ile tüm evraklarımızı hazırlayıp evlilik için günümüzü almıştık. Bize verilen tarihte ve saatte stüdyoda hazırdım. Gelini görmek istediğim zaman nikahtan önce göremeyeceğimi ve uğurunun kaçmaması gerektiğini söylediler. Nikah masasına oturduğum zaman evleneceğim kadının gelmeyeceğini öğrenince şoka girdim. Stüdyodaki görevlilere Nargile hanımı sorduğumda bana kaş göz işaretleri yaparak susmamı ve ağzımı açmamamı söylediler. Şaka olduğunu düşündüğüm bu olayın ardından Nargile hanım programa telefon ile bağlanınca şok oldum.’

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na Dilekçe Verdi

Gururunun incindiğini dile getiren damat adayı Adnan İrişme, programda yer alan kişinin de sahte bir nikah memuru olduğunu öğrendiğini söyledi. Programda yer alan kişilerin neden böyle bir şey yaptıklarına anlam veremeyen Adnan, bu olayların üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet dilekçesi verdi.

Şikayet dilekçesi vermeden önce program yetkilileri ile konuştuğunu söyleyen Adnan, yetkili kişilerin kendisini tehdit ettiğini ve bu dilekçeyi verirse başına kötü olaylar gelebileceğini söylediklerini dile getirdi. Yayına gelin adayı gelmeden bir süre daha devam eden damat adayı yayından sonra şikayet dilekçesini verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz