Maraşlı’nın Mahur’u Alina Boz’un Ünlü Sevgilisinin Kim Olduğunu Duyunca Çok Şaşıracaksınız! Meğerse…

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Maraşlı’nın Mahur’u Alina Boz’un Ünlü Sevgilisinin Kim Olduğunu Duyunca Çok Şaşıracaksınız! Meğerse…

Maraşlı dizisinin güzeller güzeli yıldızı Alina Boz’un sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. 2,5 yıldır o ünlü isimle aşk yaşayan güzel oyuncunun sevgilisinin kim olduğu herkesi çok şaşırttı.

alina boz-maraşlı-sezen aksu-mithat can özer

Atv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Maraşlı hem çarpıcı konusu hem de yıldız kadrosuyla bu sezonun en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in oynadığı fenomen dizi birbirinden heyecanlı bölümleriyle herkesi ekranlara kilitliyor. Dizinin başarısıyla birlikte kariyerlerinde büyük bir çıkış yapan Alina Boz ve Burak Deniz de haliyle son dönemin en popüler oyuncuları oldu.

alina boz-maraşlı-sezen aksu-mithat can özer

Maraşlı ile ekranlarda fırtınalar estiren 22 yaşındaki güzel oyuncu Alina Boz hakkında şok edici bir gerçek ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun 39 yaşındaki sevgilisinin kim olduğunu öğrenen şaşkınlığını gizleyemedi.

Sezen Aksu’nun Oğlu ile Sevgiliymiş

Duru güzelliği ve başarılı performansıyla dikkat çeken ünlü oyuncu uzun süredir Mithat Can Özer ile birlikte. Usta sanatçı Sezen Aksu ve iş insanı Sinan Özer’in çocuğu olan Mithat Can Özer, annesinin yolundan gidiyor. Bilgi Üniversitesi mezunu olan Özer, müzisyenlik yapıyor. Söz yazarı ve besteci olan ünlü sanatçı, annesi Sezen Aksu’ya da yaptığı bestelerden ve yazdığı sözlerden veriyor. Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Mithat Can Özer şimdilerde müzik kariyeriyle ilgileniyor.

alina boz-maraşlı-sezen aksu-mithat can özer

Güzel oyuncu Alina Boz 2,5 yıllık ilişkisi hakkında konuştu. Aşkın tarif edilmesi zor bir duygu olduğunu söyleyen ünlü isim, “Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı. Hayatında edindiğin deneyimlerle birlikte insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu” diye açıklama yapmıştı. Uzun ve mutlu bir ilişkileri olan ikili henüz nikah masasına oturmak için erken olduğunu düşünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz