Demet Akalın’ın Uykuları Kaçıyor! Sinan Akçıl Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Demet Akalın’ın Uykuları Kaçıyor! Sinan Akçıl Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Dobralığı ve sivri dili ile bilinen şarkıcı Demet Akalın ile Sinan Akçıl arasındaki buzlar eridi. Sinan Akçıl öyle bir şey yaptı ki Demet Akalın’ın uykuları kaçtı!

Araları Limoniydi!

Demet Akalın ve Sinan Akçıl’ın arası bir süredir limoniydi. 2019 yılında Sinan Akçıl “Yazı Demet’in ‘Yekten’ parçası değil, benim ‘Goy Goy’ şarkım getirdi” şeklinde konuşmuş ve Demet Akalın’ın sivri dilinden nasibini almıştı. Bu açıklamayı sindiremeyen Demet Akalın, ”Bana sallamış! O şarkıyla kafa tutmaya utanmıyor, komik çocuk. Hande Yener’le barışmam insanları bu kadar rahatsız etmemeli. Ayrıca şarkısı rezalet” cevabını vermişti.

blank

Ayne dönemde Demet Akalın’ın bir gönderisine yapılan yorumlar arasında ünlü şarkıcıya takipçi satmak isteyen bir kullanıcının yorumu göze çarptı. Ünlü şarkıcı o takipçisine “Sinan Akçıl’a yaz o alır! Bizim takipçi satışıyla işimiz olmaz” şeklinde çıkışmış, bundan sonra işler karışmıştı.

“Bu Ona Pahalıya Patlayacak!”

blank

Sinan Akçıl ve Demet Akalın arasındaki tartışma büyüyünce magazin dünyası pür dikkat kesilmiş, ikili arasındaki polemiğin seyrine kendini kaptırmıştı. O sırada gündem Sinan Akçıl’ın bir konser esnasında Demet Akalın için söylediği iddia edilen “Arıyor ama ulaşamıyor. Çünkü engelledim.” sözleriyle sarsılmıştı. Demet Akalın’ın bu haberlere tepkisi gecikmemşti.

“Lugatımızda Yok!”

blank

Sinan Akçıl bu haberlere daha fazla dayanamayıp, bir Instagram gönderisi ile gereken cevabı vermişti. Paylaştığı gönderide Demet Akalın’ı da etiketleyen Akçıl açıklamasında “Konuşuruz konuşmayız ama eski dostları engellemek aradığımızda cevap vermemek lugatımızda yoktur. UYDURMAYIN. Yalan haber ve baydı bu atışma muhabbeti, söylemediğim şeyler üzerinden yazılanlar… Bir şey söylesem dibine kadar söylerim ama YALAN!” ifadelerine yer vermişti.

Akçıl’dan Akalın’a Jest!

blank

Bundan sonra iki ünlü isim arasındaki sular duruldu. Sinan Akçıl’ın jesti ise Demet Akalın’ın gönlünü almaya yetti. Polemikleri başladığı gibi bitirmeyi hedefleyen Sinan Akçıl, kendi doğum gününde Demet Akalın için ‘Bir Daha Bir Daha’ isimli bir hit şarkı hazırladı. Akçıl’ın bu hareketi Demet Akalın’ı hem duygulandırdı, hem de heyecanlandırdı.

blank

Öyle ki dün gece Demet Akalın’ın uykuları kaçtı. Ünlü şarkıcının heyecandan uyuyamadığını belirten sosyal medya paylaşımları takipçileri tarafından çokça beğeni aldı.

blank

Demet Akalın da Sinan Akçıl’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Minnettarlığını “90+2’de attın golü be Akçıl” şeklinde dile getiren Akalın’ın, bu gün programında Sinan Akçıl’ı ağırlayacağı söylendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz