Mersin’de Sahneden Düşüp Baygınlık Geçiren Kibariye, Hastaneden Taburcu Edildi!

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2023

Mersin’de Sahneden Düşüp Baygınlık Geçiren Kibariye, Hastaneden Taburcu Edildi!

Geçtiğimiz günlerde Mersin’de sahne alan Kibariye’nin konser sırasında korumasının ona çarpması nedeniyle sahneden düşmesi hepimizi korkutmuştu. Düştükten sonra baygınlık geçiren ünlü şarkıcı, apar topar özel bir hastaneye kaldırılmış oradan da Mersin Devlet Hastanesine sevk edilmişti. Hatta olayla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter’dan açıklama yaparak Kibariye’nin hayati tehlikesinin bulunmadığını açıklamıştı. Sahneden düşen Kibariye, sevenlerini ve hayranlarını çok korkuttu ancak bugün ünlü şarkıcının menajeri Harun Belenkoğulları’ndan alınan bilgiye göre Kibariye 2 gün hastanede müşade altında kaldıktan sonra sağlıklı bir şekilde taburcu olmuş!

Kibariye Sahneden Düşerek Hastanelik Oldu!

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından olan Kibariye, dün Mersin’de Romanlar Buluşması etkinliğinde sahneye çıktı. ancak konser sırasında büyük bir kaza geçirdi. Kibariye’yi seven kişiler konser sırasında sahneye çıkmak isteyince olanlar oldu. Şarkıcının korumaları, Kibariye’yi korumak için atılınca; korumalardan biri Kibariye’ye çarptı. Çarpmanın etkisiyle Kibariye sahneden yere düştü. Olay sonucu baygınlık geçiren Kibariye, apar topar özel bir hastaneye kaldırıldı, ilk tetkiklerin ardından ünlü şarkıcı Mersin Devlet Hastanesine sevk edildi. Kibariye Mersin’de Romanların yaşadığı Turgut Reis Mahallesi’nde Romanlar Buluşması’nda sahneye çıktı. Şarkılarıyla herkesi zaman zaman eğlendiren, zaman zaman hüzünlendiren Kibariye, sahnesine devam ederken talihsiz bir olay yaşandı. Sahneden düşen Kibariye, sevenlerini ve hayranlarını çok korkuttu ancak alınan son bilgilere göre, Kibariye’nin sağlık durumu oldukça iyiymiş.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kibariye’nin sağlık durumuyla ilgili Twitter hesabından bir mesaj paylaştı. Bakan Koca, paylaşımında “Ses sanatçımız Kibariye sahnede yaşadığı talihsiz bir olay sonucu yaralandı. Tedavisi Mersin Şehir Hastanesi’nde devam ediyor. Bilinci yerinde. Bir süreliğine gözlem altında tutulup taburcu edilecek. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum: Sesinizle, neşenizle sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hastaneden Taburcu Oldu!

Tedavisi tamamlanan Kibariye, taburcu edildi. Kibariye’nin menajeri Harun Belenkoğulları, “2 gece boyunca doktor kontrolü altında tutuldu. Müşahede amaçlı hastanedeydik. Tedavisi tamamlandı ve taburcu ediliyor. Buradan İstanbul’a döneceğiz” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz