Aygün Aydın Bunu Beğenmedi: Hakan Sabancı O Ünlü Oyuncu İle Yakalanınca Ortalık Karıştı: “Arkadaşız…”

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2022

Aygün Aydın Bunu Beğenmedi: Hakan Sabancı O Ünlü Oyuncu İle Yakalanınca Ortalık Karıştı: “Arkadaşız…”

Sabancı ailesinin çapkın ismi Hakan Sabancı, bir süredir güzel oyuncu Dilara Aksüyek ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme geliyordu ancak ikili aşk iddialarını reddediyor ve arkadaş olduklarını söylüyorlardı. Hatta geçtiğimiz günlerde magazincilere yakalanan Dilara Aksüyek, kariyerine odaklandığını ve aşk yaşamak için vaktinin olmadığını söylemişti ancak bugün ortaya çıkan görüntüler ikilinin aşkını kanıtlar nitelikte!

Hakan Sabancı

“Sadece Arkadaşız” Dediler!

Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek, bir araçtan inerken görüntülenince ortalık karıştı. Arkadaş olduklarını ve beraber başka bir ortak arkadaşlarının doğum günü partisine gittiklerini söyleyen ikili aşk iddialarını reddediyor olsa da birçok sosyal medya kullanıcısı Hakan Sabancı’nın açıklamasına pek de inanmış gözükmüyor, şimdilik ilişki yaşadıklarını reddeden ikili bakalım ilerleyen günlerde birlikteliklerini devam ettirebilecek mi? Göreceğiz!

Bildiğiniz gibi Hakan Sabancı, tüm magazin camiasının en çapkın isimleri arasında yer alıyor. Özellikle de geçtiğimiz sene Aygün Aydın tarafından ifşa edildikten sonra başı dertten kurtulamayan ünlü iş insanı bu konu hakkında konuşmaktan çekinmiş ve sessizliğini korumuştu. Fakat Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı takıntısı, açıklamaları, küfürleri ve hakaretleri aylarca devam edince Sabancı ailesi Aygün Aydın’ı mahkemeye vererek koruma talebinde bulunmuştu.

Aygün Aydın’la Başı Belaya Girmişti!

Ancak Aygün Aydın, Hakan Sabancı ve Sabancı ailesi hakkında hakaretler etmeye devam edince zorlama hapis cezasına çarptırıldı ve birkaç haftasını cezaevinde geçirmek zorunda kaldı. Sonrasında Hakan Sabancı’dan hamile kaldığını iddia ederek ultrason görüntüleri paylaştı… Birkaç ay boyunca Hakan Sabancı ile ilgili paylaşımlara devam eden Aygün Aydın’ın bu ilişki iddiasıyla ilgili diyecek bir şeyleri mutlaka olacaktır!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Bakalım ilerleyen günlerde Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek ilişkisinden itiraf ya da ayrılık açıklaması gelecek mi? Merakla beklemeye devam ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz