Masterchef’in Jürisi Danilo Zanna Yarışmayı Bırakıyor mu? Instagram’da Yeni İşini Açıkladı, Herkes Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2022

Masterchef’in Jürisi Danilo Zanna Yarışmayı Bırakıyor mu? Instagram’da Yeni İşini Açıkladı, Herkes Şoke Oldu!

Acun Ilıcalı’yla çalışmaya başlayan herkesin hayatı sihirli değnek dokunmuş gibi değişmeye başlıyor! Geçmişte pek çok yarışmacının hayatını değiştiren Acun Ilıcalı son dört yıldır da Masterchef jürilerinin hayatına dokunmaya başladı. Yarışma sayesinde geniş kitlelere ulaşma şansı yakalayan şeflerimiz; bu süre zarfı içinde hem kendi restoranlarını birer birer açmaya başladı hem de markalarla işbirliği yaparak reklam yüzü olarak karşımıza çıkmaya başladılar. Daha önce Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın restoranları olduğunu biliyorduk ancak iki şefimizden sonra Danilo Zanna’da İzmir’de İtalyan restoranı açarak işletmeciliğe adım atmış oldu!

Boşandılar!

Bildiğiniz gibi Danilo Zanna, geçtiğimiz aylarda eşi Tuğçe Demirbilek’ten ayrılarak kendine yeni bir hayat kurdu. Uğruna İtalya’dan Türkiye’ye taşındığı eşiyle yollarını ayıran Danilo Zanna, ayrıldıktan sonra Instagram’dan eski eşinin pek çok atarlı giderli paylaşımına mağruz kalmıştı. İkilinin neden yollarını ayırdığını bilmiyor olsak da, Tuğçe Demirbilek’in Danilo Zanna’ya kırgın olduğu belli oluyor.

blank

Acun Ilıcalı’yla tanıştıktan sonra hayatı değişen ünlüler kervanına katılan Danilo Zanna, yarışmadan önce de tanınan ve sosyal medyanın fenomenlerinden biriydi ancak Masterchef’in ardından yıldızı daha da parlayan ünlü şef, hem Instagram’da markalarla işbirliği yaparak reklamlar çekti hem de televizyon reklamlarıyla tüm Türkiye’ye adını duyurmayı başardı.

Danilo Zanna’nın Yeni Restoran’ı!

Masterchef’in 4. sezonunun sonuna doğru ilerlediğimiz bugünlerde Mehmet Şefin ardından Danilo Zanna’dan da restoran atağı geldi! Şimdiye kadar şeflik yapan Danilo, İzmir’de İtalyan restoranı açarak aynı zamanda işletmeci oldu. İzmir’in Balçova ilçesinde İstinyepark İzmir’de Filo D’olio isminde bir restoran açan Danilo Zanna’nın ekibinde Masterchef’te bu sezon seyrettiğimiz Ateş de bulunuyor. İtalya’da başka bir şubesi bulunan Filo D’olio’nun en yeni şubesi İzmir’de! Bakalım Danilo Zanna yeni sezonda Masterchef’e devam edecek mi? Yoksa tamamen işletmeciliğe mi geçecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz