Tektaş Ailesinin Mutluluğu Instagram’a da Yansıdı: Buse Varol Canlı Yayında Eliz’i Gösterince Sevgi Seli Yaşandı!

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2022

Tektaş Ailesinin Mutluluğu Instagram’a da Yansıdı: Buse Varol Canlı Yayında Eliz’i Gösterince Sevgi Seli Yaşandı!

Instagram’ın sevilen annelerinden olan Buse Varol sık sık özel hayatı ve çocuklarıyla ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Her daim ailesinin ve çocuklarının yanında olan güzel oyuncu, bugün Instagram hesabından açtığı canlı yayınla kızı Eliz’in yoğurt yediği anları paylaştı. Instagram takipçileri ise Buse Varol’un açtığı canlı yayın sırasında Eliz’e sevgilerini göstermekten de geri durmadılar.

Sansasyonları Eksik Olmuyor!

Bildiğiniz gibi Buse Varol Instagram hesabını oldukça aktif olarak kullanıyor. Önceki günlerde Instagram’da takipçilerinin sorularını yanıtlayan Buse Varol’a “Kocadan zengin olmak nasıl bir his?” sorusu yöneltilmişti. Güzel oyuncu; “Alişan’dan önce de sonra da hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum, şimdi de (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise). Ancak Alişan’la beraber hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginlik bu. Bir de bu hayat insana ne öğretiyor biliyor musunuz; kalbini temiz tutarsan hayat sana cömert davranıyor zaten. Dilerim ki Allah kalbinize sevgi versin” yanıtını vererek magazin gündemine oturdu.

blank

Bu soru cevap etkinliğinin ardından ise Alişan, Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Buse Varol rol icabı dizilerde başkasıyla öpüşmüş olsaydı evlenmezdim diyen Alişan’ın yanıtı sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı kişiler tarafından linçlenen ünlü şarkıcı Twitter hesabında kendini şu sözlerle savundu; “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim”

Eliz Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Tüm bu yaşanılanların ardından ise Tektaş ailesi normal hayatına döndü. Hatta bugün Buse Varol Instagram’da canlı yayın açarak kızı Eliz’in yoğurt yediği anları takipçileriyle paylaştı bile. Buse Varol’un Instagram takipçileri ise Eliz’e sevgilerini göstermekten de geri durmadılar. Maşallah diyelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz