Somer Sivrioğlu ‘Kolay mı Sanıyorusunuz?’ Dedi ve Ardından Videoyu Kaldırdı!

Aleyna

TV8

24 Ekim 2020

Somer Sivrioğlu ‘Kolay mı Sanıyorusunuz?’ Dedi ve Ardından Videoyu Kaldırdı!

MasterChef’in en sempatik şefi Somer Sivrioğlu takipçilerini şaşırttı. Sivrioğlu, “Bitmeyen çekim yapmışlar” diyerek işlerinin göründüğü kadar kolay olmadığını ima etti.

Somer Sivrioğlu, fenomen yarışma MasterChef’in en sempatik şefi. Dikkat çeken giyim tarzı, esprileri ve babacan tavırlarıyla programı sürükleyen isimlerden biri olan Sivrioğlu, sosyal medyada da bu çizgisini sürdürüyor. Instagram’da her paylaştığı olay olan Sivrioğlu bu kez takipçilerini şaşırttı.

Hem Yemekte Hem de Sosyal Medyada Başarılı!

Somer Sivrioğlu’nun Instagram’da tam 1.1. milyon takipçisi var. Genellikle yemek tarifi, MasterChef çekimlerinin komik anları ve çocuklarıyla geçirdiği zamanları paylaşan Sivrioğlu’nun her paylaşımı anında binlerce yorum ve beğeni alıyor. Şu doğallığa ve samimiyete bakar mısınız?

Sosyal medyada en sevilen isimlerden biri olmasına şaşırmamak gerek.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Studyoda Pazar miskinligi / Sunday mood at @masterchefturkiye studio

Somer Sivrioglu (@somersivrioglu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu Kez Dert Yandı!

Somer Sivrioğlu’nun son paylaşımı ise takipçilerini şaşırttı. Gece 01.35’te setten video paylaşan Sivrioğlu, esprili tarzını korusa da “İşimizi kolay mı sanıyorsunuz” mesajı verdi.

Yayınladığı videoyla gecenin geç saatlerine kadar süren çekimlere atıfta bulunan Somer Şef bu paylaşımı bilinmeyen bir sebeple kaldırdı.

Takipçileri ise “Mesajı aldık, sandığımız gibi kolay değilmiş” yorumları yaptı. Çoğu takipçi ise çekimin nerede olduğunu tahmin etmeye çalıştı ve Danilo Şef’in ne aradığına kafayı taktı. Çekimleri son hızla yetiştirilmeye çalışılan bölüm bu akşam saat 20.00’da TV8’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz