Miray Daner’in En Utandığı An: “Kendimi Arabadan Attım”

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2020

Miray Daner’in En Utandığı An: “Kendimi Arabadan Attım”

Son dönemin en popüler oyuncularından Miray Daner, sevilen YouTube programı İbrahim Selim ile Bu Gece’ye katıldı. Daner, en utandığı anı anlatarak stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Yetenekli genç yıldızlardan Miray Daner, aslında çocuk oyuncu olarak sektöre adım atan bir isim. Lise öğrencisiyken oynadığı Medcezir ile dikkatleri üzerine çeken Daner, Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Hilal karakteriyle seviye atladı. Daner’in bu dizideki olağanüstü başarısı oyuncunun kendisini bir başrol oyuncusu olarak kabul ettirmesini sağladı.

Miray Daner, Vatanım Sensin dizisindeki partneri Boran Kuzum ve Nejat İşler’le Saygı dizisinin başrolünü paylaşıyor. Genç yaşında gelen olağanüstü bir başarı gibi görünse de Daner, setlerde büyüyen bir oyuncu olarak yeteneğiyle bunu çoktan hak etti.

Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu

Miray Daner

Saygı dizisi 27 Ekim’de Blu TV’de yayına girecek. Miray Daner ise dizi başlamadan önce kabuğunu kırmaya karar verdi ve İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Daner’in samimiyeti sayesinde programın en eğlenceli bölümlerinden biri çekildi.

İbrahim Selim’in “Hiç kendi horlama sesine uyandın mı?” sorusu üzerine yetenekli oyuncu en utandığı anlardan birini anlattı. “Duyduğum halde kendi sesime uyanamadığım oldu” diyen Daner stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Miray Daner

Daner, bu olayın Vatanım Sensin dizisinin ağır geçen çekimleri sırasında olduğunu söyledi. Yoğun bir set programının ardından yapımcının da olduğu bir arabayla eve dönerken uyuyakalan Daner, adeta kükreyerek horlamaya başlamış. Daner kendi sesine uyansa da yorgunluktan ve utançtan gözlerini açamamış. Eve gelir gelmez de kimsenin yüzüne bakmadan kendini arabadan atmış.

Miray Daner’in Süper Gücü!

Miray Daner

“Hangi süper güce sahip olmak isterdin” sorusuna “Uçmak” cevabını veren Miray Daner’in zaten bir süper gücü varmış! Rüyalarını kontrol edebildiğini söyleyen oyuncu, “Başka bir rüyaya uçarak geçiyorum” deyince stüdyoda hem alkış tufanı hem de kahkahalar patladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz