Merve Boluğur Çareyi Ormana Kaçmakta Buldu! Köpeğiyle Birlikte…

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2020

Merve Boluğur Çareyi Ormana Kaçmakta Buldu! Köpeğiyle Birlikte…

Ünlü oyuncu Merve Boluğur aylardır tatile doyamadı. Çeşme’den döner dönmez bu kez köpeğini alıp ormana giden oyuncu çok mutlu görünüyor.

Merve Boluğur, neredeyse çocukluğundan beri ekranlarda gördüğümüz bir isim. Ünlü oyuncu Acemi Cadı’yla başlayan ekran macerasında çok kısa sürede yükselen yıldızlardan biri oldu. Ancak Muhteşem Yüzyıl dizisi ve Murat Dalkılıç’la olan evliliği bittikten sonra oyuncunun adeta ışığı söndü. Dizilerde bir türlü dikiş tutturamayan Boluğur, özel hayatıyla ve “mutsuz” görüntüsüyle gündem olmaya başladı.

Uzun Süre Sonra Aşık Olmuştu!

Merve Boluğur ve Burak Dayı

Merve Boluğur’un Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra bir türlü kendine gelemediği söylendi. O günden beri her hareketi bu boşanmayla ilişkilendirildi. Seçtiği projeler de bir türlü tutmayınca medya sürekli Boluğur’un üzerine gitmeye başladı. Ne kadar mutsuz olduğu ve hayatını yoluna koyamadığı tekrarlanan Boluğur bu durumu inkar etse de “arabesk” imaj üstüne yapıştı.

Neyse ki durum bu yaz tersine döndü. Uzun zaman sonra aşık ve mutlu gördüğümüz Boluğur, sevgilisi Burak Dayı’yı yere göğe koyamadı. Ancak bu ilişki de bir “yaz aşkı” olarak kaldı ve Boluğur eski günlerine geri döndü.

Muhabirler Resmen Kovalıyor!

Merve Boluğur son aylarda nereye gitse muhabirler başına toplanıyor. Sürekli yaptığı hatalarla gündeme getirilen oyuncu -bazıları maske takmamak gibi ciddi hatalar olsa da- parkta dinlenmeye gittiğinde bile muhabirlerden kurtulamıyor. Örneğin, yukarıdaki röportajda Boluğur’un hali kadar muhabirlerin oyuncuya parkta bile rahat vermemesi eleştirildi.

Çareyi Ormana Kaçmakta Buldu

Merve Boluğur, birkaç gün önce “yaza veda” temalı Çeşme tatilini bitirdikten sonra İstanbul’a döndü. Ancak muhabirler yine peşini bırakmadı ve ünlü oyuncuyu her gün medyada görür olduk. Bunun üzerine Boluğur, kafa dinlemek için köpeğiyle beraber ormana gitti.

Merve Boluğur'un attığı story

Köpeğiyle de bir story paylaşan güzel oyuncu çok mutlu ve rahat görünüyor. Dur durak bilmeden gezdiği günlerden de anılarını paylaşan oyuncu, kışın da pek evde kalmayacak gibi görünüyor.

Merve Boluğur'un attığı story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz