Masterchef’te Diskalifiye Şoku! Acun Ilıcalı, Uğur’un Yarışma İle İlişiğinin Kesildiğini Açıkladı!

Tvyayinakisi.com

Haberler

21 Kasım 2020

Masterchef’te Diskalifiye Şoku! Acun Ilıcalı, Uğur’un Yarışma İle İlişiğinin Kesildiğini Açıkladı!

Masterchef’te yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye edildi! Şok açıklama Acun Ilıcalı tarafından Twitter üzerinden yapıldı.

İşte Acun Ilıcalı’nın yaptığı o paylaşım

Masterchef’in sevilen yarışmacılarından biriydi Uğur. Özellik de efendiliği ile dikkat çekmiş takdir edilmişti. Sosyal medya paylaşımları yüzünden diskalifiye edildiği açıklanınca hemen eski paylaşımlarını araştırmaya başladık. Önümüze çıkan Tweetler gerçekten mide bulandırıcı oldu. Çok şaşırttın be Uğur!

blank
blank
blank
blank

Uğur’un yukarıdaki mide bulandırıcı paylaşımlarından yanı sıra Acun Ilıcalı’yı da boş geçmediği ortaya çıktı. İşte Acun Ilıcalı hakkında yaptığı paylaşım.

blank

Daha neler neler var ama buradan sonrasını yayınlasak bile sansürlemek zorunda kalacağız. Yukarıdaki paylaşımlar da kararın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.

Gerçekten ekrandan birini tanımak hiç ama hiç mümkün değil! Masterchef izleyen 100 kişiye en efendi, en terbiyeli yarışmacı kim? Diye sorsanız emin olun 95’i Uğur’u parmakla gösterirdi. Ama bu kişinin nasıl bir zihniyete sahip olduğu yukarıda apaçık ortada. Ne diyelim? Teşekkürler Acun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz