Masterchef’te Kırmızı Alarm! Mehmet Yalçınkaya’nın Yaşadığı Sağlık Sorunu Herkesi Çok Korkuttu: Son Durumu Nasıl?

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2021

Masterchef’te Kırmızı Alarm! Mehmet Yalçınkaya’nın Yaşadığı Sağlık Sorunu Herkesi Çok Korkuttu: Son Durumu Nasıl?

TV8’in sevilen yarışmalarından Masterchef’te dün akşam korku dolu anlar yaşandı. Dört yıldır ekranlarımıza konuk olan jüri üyelerinde Mehmet Yalçınkaya’nın tattığı ürünlerden birine alerjisi olunca dudakları şişti. Bu anları gören sosyal medya kullanıcıları ise Mehmet Yalçınkaya’ya geçmiş olsun dileklerini iletmekten geri durmadı ancak bazı hınzır Instagram takipçileri Mehmet Yalçınkaya’nın dudağına dolgu yaptırdığını iddia ederek, şefimizi ti’ye aldılar. Mehmet Yalçınkaya ise bu iddialara yanıt vermekten geri durmadı.

Yarışma Tam Gaz Devam Ediyor!

4 yıldır ekranlarımızın vazgeçilmez yarışmalarından biri haline gelen Masterchef’te hem yarışmacılar hem de jüri üyeleri oldukça seviliyor. Yurt dışında uzun yıllardır yayınlanmaya devam eden yarışma, geçtiğimiz senelerde bizde de denenmiş olsa da; başarı yakalayamamıştı ancak Acun Ilıcalı olaya elini atınca işin rengi değişti. Yıllar içinde televizyon izleyicilerinin dinamiklerine hakim olan Acun Ilıcalı, Masterchef’in içine biraz kaos ve kavga entegre edince, yarışma aniden büyük bir başarı göstererek ekranların en sevilenleri arasında yerini aldı.

blank

Şimdilerde 4. sezonu için tam gaz çalışmaya devam eden yapım ekibi ve jüri üyelerimiz yavaş yavaş sezon finaline doğru ilerlemeye başladı. Artık yedeklerden yarışmacıların gelmediğini ve her hafta kadronun daha da eksildiğini görüyoruz. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Serhat Doğramacı olmuştu, bu sezon kupayı kim kaldıracak bekleyip göreceğiz!

Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu

Alerjisi Dalga Konusu Oldu!

Yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet devam ederken jüri üyelerimiz de sosyal medyada isimlerinden sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Tüm jürilerimiz kendilerine has sevenleriyle hayatlarından kesitleri Instagram’da paylaşıyor ancak dün gece yaşanan bir olay hem herkesi korkuttu hem de güldürdü! Sevilen jürilerimizden Mehmet Yalçınkaya’nın tadına baktığı bir ürüne alerjisi olduğu ortaya çıkınca şefimizin dudağı şişti.

blank

Bu olayı sosyal medyada goygoy konusu yapmaktan geri durmayan sosyal medya kullanıcıları ise Mehmet Yalçınkaya’nın “dudak dolgusu” yaptırdığını iddia edince ortalık karıştı. Şefimiz son olarak Instagram hesabından yaptığı bir açıklama ile alerjisi yüzünden dudağının şiştiğini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz