Demet Akalın Rahat Durmuyor! Güzel Şarkıcı Yaşadığı O Rezaleti Instagram’da İfşa Etti: “Kimlere Kaldı!”

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2021

Demet Akalın Rahat Durmuyor! Güzel Şarkıcı Yaşadığı O Rezaleti Instagram’da İfşa Etti: “Kimlere Kaldı!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, başına gelen tüm durumlarda ilk olarak Instagram’a sarılan ünlülerimizden biri. Kendisinin ne kadar çok takipçisi ve seveni olduğunu bilen Demet Akalın, kitlesini başarılı bir şekilde kullanmayı iyi biliyor. Son olarak Hirahan’da Okan Kurt’un yaşadığı arbedede ilk olarak Instagram’dan basın mensupları ve emniyet güçlerinden yardım isteyen güzel şarkıcı, bugün de Nişantaşı’ndaki Vakko mağazasında başına gelen bir olayı Instagram’da paylaşarak sitem etmeyi ihmal etmedi.

Ünlüler camiasının en sevilen simalarının başında gelen Demet Akalın, büyük bir hayran kitlesine sahip. Her yaz ayıyla birlikte yeni hit parçaları ile güney sahillerini coşturan güzel şarkıcı bir dönem televizyonculuğa adım atmış olsa da; sahneleri bırakmak istemedi. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de konser dönüşü sırasında Hirahan’da Okan Kurt’un bir kavgaya karıştığını duyan güzel şarkıcı ilk iş olarak Instagram’dan videolar paylaşarak basın mensuplarının ve emniyet güçlerinin Hirahan’a giderek Okan Kurt’a yardım etmesi gerektiğini söylemişti.

blank

Demet Akalın Bu Sefer de Vakko’da Olay Yaşadı!

Bugün ise yakın arkadaşı Esra Balamir’le birlikte Nişantaşı’nda alışveriş turuna çıkan Demet Akalın, Vakko’da yaşadığı bir rezaleti Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Kendisi kasadayken bir başkasının, cüzdanını iteleyerek kasaya geldiğini ve aldığı ürünleri ödemeye çalıştığını söyleyen Demet Akalın, Vakko’nun nasıl böyle bir duruma izin verdiğini sorgulamadan yapamadı. Hatta bununla da yetinmedi ve Vakko’nun sahibi Cem Hakko’ya Instagram’dan DM atarak durumu bildirdi.

blank

Vakko’nun eski mankeni olduğunu ve Cem Hakko’nun böyle bir duruma izin vermeyeceğini dile getiren Demet Akalın, Nişantaşı Vakko mağazasından olaya ilişkin açıklama yapılması gerektiğini söylemeyi ihmal etmedi. Ayrıca güzel şarkıcı Starbucks’ta bile sıra beklediğini ve sadece kendisine değil hiçbir müşteriye bu şekilde davranılmaması gerektiğini söyledi. Demo’nun kankası Esra Balamir’den de destek gecikmedi. Bakalım Vakko’dan Demet Akalın’a yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz