Seda Sayan’dan Kafaları Karıştıran Paylaşım: O Üç Büyük İsim Bir Araya Geldi Ortalık Fena Karıştı!

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2021

Seda Sayan’dan Kafaları Karıştıran Paylaşım: O Üç Büyük İsim Bir Araya Geldi Ortalık Fena Karıştı!

Seda Sayan, Türk sanat camiasının en bilinen isimlerinden biri. Hem yaptığı şarkılarla hem sunduğu programlarla hem de dostluklarıyla epeyce konuşulan Seda Sayan, magazin gündeminden neredeyse hiçbir zaman düşmüyor. Sunduğu programlarla reyting rekorları kıran güzel sanatçı, geçtiğimiz saatlerde çok sevdiği o iki isimle bir araya geldi ve oldukça mutlu saatler geçirdi. İşte çok beğenilen o paylaşım!

Türk Televizyon Ekranlarını Kasıp Kavuruyor!

Seda Sayan, oldukça uzun yıllardır program sunuculuğu yapıyor. Güzel sanatçı; dobra, sevecen, eğlenceli ve ciddi halleriyle çok seviliyor. Bir zamanlar evlendirme programı sunan ve gündüz kuşağında adından epeyce söz ettiren güzel sanatçı, evlenme programlarının yasaklanmasıyla konseptini değiştirdi ve karşımıza bambaşka bir halde çıktı.

Şimdilerde Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı bir program sunan Seda Sayan; birbirinden ünlü isimleri programına alıyor, küsleri barıştırıyor, güzellik tüyoları ve yemek tarifleri veriyor. Bütün izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatan ünlü sanatçı, oldukça yoğun bir iş temposu içerisinde koşturuyor.

Geceleri sahne alarak sevenleriyle buluşan güzel sanatçı, aynı zamanda ödül törenlerine gitmeyi ve arkadaşlarıyla dışarı çıkmayı da ihmal etmiyor.

Şampiyonlar Ligi!

Geçtiğimiz gece en yakın dostlarından Gülben Ergen ve Gonca Vuslateri ile bir araya gelen Seda Sayan, bu takım ile dostu düşmanı çatlattı. Dostluklarına çok önem veren ve onlar için canını feda etmeye hazır olan Seda Sayan, bu gecede oldukça mutlu ve keyifli dakikalar geçirdi. Bu mutlu anları kameralardan kaçmayan Seda Sayan, bir kez daha ne kadar çok seveninin olduğunu gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz