Ezgi Mola’dan Sonra Merve Dizdar da İsyan Edenler Topluluğuna Katıldı: Bakalım Kaderi “Ablası” Gibi mi Olacak?

Aleyna

Haberler

2 Ağustos 2021

Ezgi Mola’dan Sonra Merve Dizdar da İsyan Edenler Topluluğuna Katıldı: Bakalım Kaderi “Ablası” Gibi mi Olacak?

Masumlar Apartmanı ile gönlümüze taht kuran Merve Dizdar, Türkiye’nin dört bir yanını saran yangınlara, sebeplerine ve yönetimine isyan etti. Dizdar’ın bu isyanı akıllara “Sonu Ezgi Mola gibi mi olacak?” sorusunu getirdi.

Kavak Yelleri ile Masumlar Apartmanı Arasındaki Yolculuğu Böyle Geçti

İlk olarak 2010-2011 yıllarında dönemin en popüler gençlik dizisi olan Kavak Yelleri ile ekranlara gelen Merve Dizdar, ardından Doksanlar, Kırgın Çiçekler, Vatanım Sensin, Mucize Doktor gibi yayınlandığı dönemde bir hayli popüler olmuş dizilerde rol aldı. Ancak bu projelerin hepsinde yardımcı karakter olarak yer alan güzel oyuncu, ilk başrol deneyimini Eltilerin Savaşı adlı dizide yaşadı.

blank

Bu filmde başarısını ortaya koyan yetenekli oyuncuya, hemen ardından Masumlar Apartmanı için teklif geldi. Teklifi kabul eden Merve Dizdar, Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah ile başrolleri paylaşarak, televizyondaki ilk başrol deneyimini gerçekleştirdi.

Başarısı Cem Yılmaz’ın Gözünden Kaçmadı?

blank

Merve Dizdar,rol yaparken estetik kaygısına girmeyişiyle, canlandırdığı karakterin duygularını öyle güzel anlattı ki seyirciye, kısa sürede herkesin hayranlık duyduğu bir isim olup çıkıverdi. Onun bu başarısı, tam bir yetenek avcısı olan Cem Yılmaz’ın da gözünden kaçmadı. Ve dizide iki kız kardeşi canlandıran Merve Dizdar ve Ezgi Mola Erşan Kuneri kadrosuna dahil oldu.

Boşanmanın Ardından Neşeli Halleri Dikkat Çekti

blank

Tam bu sırada kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar’dan boşanan Merve Dizdar’ın setteki keyifli halleri bir hayli dikkat çekti. Ünlü oyuncunun moralinin bozuk olması beklenirken, tam aksi bir tavır sergilemesi ise ayrılık sürecinin başında çıkan aldatma dedikodularını destekler nitelikteydi.

Akıbeti Ezgi Mola Gibi mi Olacak?

blank

Güzel oyuncunun dün sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşım ise sevenlerini endişelendirdi. Yangın olaylarına bir hayli tepkili yaklaşan Merve Dizdar’ın bu tavrı, takipçilerinin aklına “Sonu Ezgi Mola gibi mi olacak?” sorusunu getirdi. Malum bir süre önce Ezgi Mola’da bir tecavzcüye verdiği tepki yüzünden davalık olmuştu. Bakalım Merve Dizdar’ın kaderi de ablasına mı benzeyecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz