Masumiyet Bitti Onun Enerjisi Bitmedi! 57 Yaşındaki Hülya Avşar’ın Yaptığı Çılgınlığa İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Masumiyet Bitti Onun Enerjisi Bitmedi! 57 Yaşındaki Hülya Avşar’ın Yaptığı Çılgınlığa İnanamayacaksınız

Masumiyet’in yıldızı Hülya Avşar sosyal medyayı sallayamaya devam ediyor. 57 yaşındaki Avşar kızının tatilde neler yaptığına inanamayacaksınız.

hülya avşar

O Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri. Samimiyeti, başarılı kariyeri ve güzelliği ile tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran Hülya Avşar’ı ilk Kahır filminde görmüştük. Ardından Haram, Yabancı, Mavi Mavi, Güneş Doğarken gibi yapımlarda başarılı performans sergileyen ünlü oyuncu, şüphesiz ülkenin en üretken isimlerinden biri.

hülya avşar

Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Kadın İsterse gibi dizilerde de fırtınalar estiren güzel yıldız yaptığı şovlarla da çok konuşulan bir isim. Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye gibi yarışmaların jüri koltuğunda oturan Hülya Avşar, aynı zamanda Hülya Avşar Sohbeti, Hülya Avşar Show gibi birçok programa da imza attı. En son fenomen dizi Masumiyet’te izlediğimiz Avşar, anlayacağınız üretmekten asla vazgeçmiyor.

Enerjisi Tükenmedi

Hala eskisi kadar formda olan ve gençlik ruhunu kaybetmeyen Hülya Avşar, sosyal medyada da sık sık paylaşım yapıyor. Hem fotoğraflarıyla hem de videolarıyla herkesi mest eden Avşar kızından olay bir paylaşım daha geldi.

Bildiğiniz gibi Masumiyet dizisinin başrollerinden olan Hülya Avşar dolu dolu bir sezon geçirmişti. Fenomen dizinin beklenmedik bir şekilde bitmesiyle soluğu tatilde alan ünlü yıldız, tatil paylaşımları ile göz dolduruyor. İlk olarak bikinili pozuyla sosyal medyanın gündemine düşen Hülya Avşar, şimdi de su kayağı yaparken paylaşım yaptı. Ünlü oyuncunun keyifli görüntülerine binlerce beğeni ve yorum geldi.

Zenginlik İle İlgili Dedikleri Olay Olmuştu

hülya avşar

Bundan birkaç hafta önce Hülya Avşar’ın katıldığı bir programda yaptığı açıklamalar olay olmuştu. Bir insanın başına gelebilecek en kötü şeyin zenginlik olduğunu dile getiren Avşar, “Bir insanın başına gelebilecek en kötü şey zenginlik. Hayatta her şeye şüpheli yaklaşırsın. Sevgilin ‘Seni seviyorum’ dese bile inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta.” demişti. Gayrimenkulleri ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncunun bu açıklaması çok ses getirmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz