Demet Akalın Göz Göre Göre Survivor’ın Kaderini Değiştiriyor! Acun Ilıcalı Bakalım Ne Diyecek?

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Demet Akalın Göz Göre Göre Survivor’ın Kaderini Değiştiriyor! Acun Ilıcalı Bakalım Ne Diyecek?

Olayların kadını Demet Akalın işi gücü bıraktı, kendisini Survivor’un kaderini yazmaya adadı. Akalın’ın İsmail Balaban için yana yakıla oy toplaması görenleri şaşırttı.

Bomba Gibi Yaz Hiti

Demet Akalın’ın Alişan ile birlikte sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı biter bitmez yaza damga vurmak için harekete geçen ünlü şarkıcı, söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan Bi Daha Bi Daha şarkısı ile adeta müzik severleri coşturdu.

Hadise’yi Geçemedi

blank

Sinan Akçıl’dan şarkıyı almasının üzerine hiç vakit kaybetmeden stüdyoya giren Akalın hemen ardından Amerika’ya giderek klibini çekti ve yaza bomba gbi bir giriş yaptı. Hatta şarkısının reklamı için Okan Kurt’tan kendisini sosyal medyada takip etmeyi bırakmasını bile istedi! Bu isteğini “Yen, şarkı çıktı reklam lazım” sözleriyle açıklayarak Hadise’ye de ufaktan bir gönderme yapan Akalın, Youtube izlenme sayılarında Hadise’nin bir hayli gerisinde kaldı.

Survivor’ın Kaderini Yazmaya Çalıştı

Demet Akalın şarkısının izlenme sayılarını yükseltmek için reklam yapmak yerine Survivor için oy toplamaya çıktı. Öncelikle ekran başında İsmail İsmail diye tezahüratlar eşliğinde izleyicilerden oy isteyen Akalın, ardından ev ahalisini darlamaya başladı.

blank

Önce arkadaşını “İsmail’e oy attın mı?” şeklinde darlayan Akalın, oy sayısını beğenmeyip “500 liralık atarsın” direktifini verdi. Ardından Okan Kurt’u hedef aldı. Okan Kurt kimseye oy atmadığını söyleyince Akalın’dan sitemi yedi. Ancak Okan Kurt’un Survivor’ın kaderini değiştirmeye niyeti yoktu.

blank

Kurt finalistler arasında adil davranmayı seçerek “Atarım ama Poyraz’a da atarım” şeklinde cevap verdi. Okan Kurt’tan aradığı desteği bulamayan ünlü şarkıcı bu sefer evdeki yardımcısını hedef aldı. Yardımcısından bu ayki maaşını İsmail için kullanacağı oylara vermesini isteyen Demet Akalın, geçen yıllarda attıkları oyları da yad etti.

blank

Yardımcısı daha önce gönderdiği oylar sebebiyle cep telefonu faturasına ara ödeme geldiği söyleyince Demet Akalın kendini gülmekten alamadı. Akalın’ın Survivor’un kaderini yazma çabası takipçilerinin aklına “Acun bu işe ne diyecek?” sorusunu getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz