Camdaki Kız’ın Muzosu Enis Arıkan’ın Yürek Burkan Çocukluk Travması: Meğer Küçükken Kandırıp…

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Muzosu Enis Arıkan’ın Yürek Burkan Çocukluk Travması: Meğer Küçükken Kandırıp…

Camdaki Kız’ın Muzo’su sonunda tatilin tadını çıkarmaya başladı. Ablası ile eski günleri andığı sırada hatırlayıp takipçileri ile paylaştığı anısı, görenlerin yüreğini dağladı.

Camdaki Kız’a sonradan dahil olarak dizinin en sevilen isimlerinden biri haline gelen Enis Arıkan, hayat verdiği Muzo karateri ile izleyicilerin gönlüne taht kurdu. Bu rol ile üzerine yapışan komedi oynculuğundan sıyrılıp bambaşka bir havaya bürünen Arıkan, Camdaki Kız ile birlikte Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Tatilin Tadını Çıkarırken Anılarını Yad Ediyor!

blank

Oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımları ile de takipçilerinin dikkatini çekmeyi başaran Arıkan, Camdaki Kız sezon finali yapar yapmaz kendine ve ailesine vakit ayırmaya başladı. Öncelikle annesi ile birlikte cilt bakımına giden ünlü oyuncu, şimdi Ablası ile birlikte Sarıgerme Hilton’da yazın keyfini çıkarıyor.

blank

Tatilde olsa da sosyal medya paylaşımları hız kesmeden devam ediyor. Dün ablası ile vakit geçirdiği sırada, çocukluğuna dair bir anıyı hatırlayan Arıkan, bunu takipçileri ile de paylaşmak istedi. O hatıralar izleyenleri hem güldürdü hem de duygulandırdı.

Böyle Gaddarlık Olur mu?

Hikaye şöyle; 14 yaşlarında, ablası ile bir tatil köyünde tatil yaptığı sırada Enis Arıkan’ın yanına animasyon ekibinden birileri gelmiş ve “Akşam bizimle animasyona çıkmak ister misin?” diye sormuş. Küçük Enis heyecanlanarak “Çok isterim” yanıtını vermiş ve öğlenin sıcağında ekiple çalışmaya başlamış. Bütün gününü bu çalışmaya ayırdıktan sonra nihayet akşam gelip çatmış.

blank

Gösteri öncesi otelin animasyon ekibinin yanına gelerek “Benim bu akşam şovum var” diyen Arıkan, ekipten ” Nasıl yani?” sorusu gelince şaşırmış. Gün içerisinde olup biteni ekibe anlatan, provasından ve hazırladığı şov’dan bahseden küçük Enis, kendisini travmalardan travmalara sürükleyen o cevabı almış: “Öyle birileri yok!”.

blank

Meğer kendilerini animasyon ekibi olarak tanıtan kişiler başka bir otelden gelmişler. Arıkan’ı kandırarak bütün gün eğlenmiş ve sonra otellerine geri dönmüşler. Küçük Enis tatilin geri kalanını göz yaşları ile geçirmiş. Bu öykü onu öyle hırslandırmış ki, Arıkan sonunda meşhur olmuş! Her ne kadar travmatik bir durum olsa da sanırım o yalancı ekibe teşekkür etmeliyiz; sayelerinde Enis Arıkan’ı tanıdık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz