Magazin Turuna Başlıyoruz: Demet Akalın 5 Gün Yok, Hülya Avşar’dan Açıklamalar, Hadise’den Destek!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

10 Şubat 2021

Magazin Turuna Başlıyoruz: Demet Akalın 5 Gün Yok, Hülya Avşar’dan Açıklamalar, Hadise’den Destek!

Ünlüler camiasından son gelişmelerle tekrardan karşınızdayız. 10 Şubat Çarşamba gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turu başlıyor!

1. Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt’un Koronavirüs Testi Pozitif!

Demet Akalın ve Okan Kurt

Ünlü popçu Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıkınca ortalık karıştı! Demet Akalın ve Okan Kurt’un sağlık durumunu Demet Akalın’ın partneri Alişan canlı yayında açıkladı. Okan Kurt, hastalığı hafif semptomlarla atlatırken Demet Akalın Koronavirüs testi negatif çıkmış. Ancak Demet Akalın tedbir amaçlı 5 gün evden çıkmayacak. Detaylar için:

2. Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Hülya Avşar’dan Dikkat Çekici Açıklamalar!

Hülya Avşar

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Hülya Avşar, “Masumiyet” dizisiyle seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Exxen’in “Konuşanlar” programına konuk olan Hülya Avşar’dan şaşırtıcı açıklamalar geldi: “Elde ettiğim şeylerin farkına yeni yeni varıyorum. 18-19 yaşından sonra hayatım inanılmaz bir çalışma içerisinde geçti. Dolayısıyla elde ettiğim şeylerin farkına şimdi varabiliyorum.” Detaylar için:

3. Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Kerimcan Durmaz’a Destek Geldi!

Hadise ve Kaan Yıldırım

Son dönemin en gözde çiftlerinden olan Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Kerimcan Durmaz’a destek geldi! Yeni şarkısının son hazırlıklarını tamamlayan Kerimcan Durmaz, klip çekti bile. Kerimcan’ın klibini izleyen Hadise, Instagram hesabında “Klibi izledik. Ben hala etkisinden çıkamadım. Bombaya hazır mısınız?” açıklamasıyla destek mesajı yayınladı. Kerimcan’ın yeni şarkısını ve klibini merakla bekliyoruz. Detaylar için:

4. Arto, Beren Saat ve Kenan Doğulu Hakkında “Açık İlişki” İması Yaptı!

Söylemezsem Olmaz

Söylemezsem Olmaz’ın hedefinde Beren Saat ve Kenan Doğulu vardı. Program sunucularından Arto, laf arasında Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun açık ilişki yaşadığını ima edince ortalık karıştı! Detaylar için:

5. Şarkıcı Bengü ve Kızı Zeynep’ten Yeni Poz!

Ünlü şarkıcı Bengü, Instagram hesabında hayatını ve kızı Zeynep’i sık sık paylaşıyor. Zeynep için her gün elleriyle yemekler hazırlayan Bengü, bugün kızıyla birlikte ikiz berelerle fotoğraf çekip Instagram’da paylaştı. Bu fotoğrafın güzelliğine karşı modum bu: “???”

6. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 22 Şubat’ta Yeniden Evleniyor!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı

22 Şubat’ta ikinci kere nikah masasına oturmaya hazırlanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti dün gece “Kız isteme” heyecanı yaşadı! Sinan Akçıl ve ailesi, Burcu Kıratlı’nın ailesine davullu zurnalı giderek; Burcu Kıratlı’yı Sinan Akçıl’a istedi. 2018 yılında sürpriz bir şekilde Amsterdam’da evlenen çiftimiz, bu defa bütün Türk adetlerini yerine getirmeye kararlı!

7. Seren Serengil, Tohma’dan Ayıcıklı Evlilik Teklifi Aldı!

Seren Serengil

Söylemezsem Olmaz’ın sunucularından Seren Serengil, bugün sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’dan romantik bir evlilik teklifi aldı! 3.5 metrelik bir oyuncak ayıyla evlenme teklifi eden Tohma’ya “Evet” diyen Seren Serengil’in “Ben hiç aşık olmadım” açıklaması kafaları karıştırdı! Detaylar için:

8. Merve Dizdar’ın Makyajlı Hali Herkesi Çok Şaşırttı!

Merve Dizdar

Güzel oyuncu Merve Dizdar’ı hem Masumlar Apartmanı dizisinde hem de kendi hayatında sade ve doğal haliyle görmeye çok alışmışız! Yetenekli oyuncunun makyajlı fotoğrafı Instagram’a düşünce, pek çok kişi Merve Dizdar’ı tanıyamadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz