Masumlar Apartmanı Dizisinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah En Çok Dinlediği Şarkıcıyı Paylaştı! Binlerce Kez Dinlemiş…

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı Dizisinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah En Çok Dinlediği Şarkıcıyı Paylaştı! Binlerce Kez Dinlemiş…

Masumlar Apartmanı dizisiyle ününe ün katan başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah bu kez de farklı bir konuyla karşımızda. Başarılı oyuncunun birçok dizide şarkı söylediğini görmüştük. Sesinin güzel olduğunu biliyoruz yani. Bunun yanı sıra müzik dinlemeyi de çok seven oyuncu Spotify’da en çok dinlediği şarkıyı hayranlarına duyurdu.

Nerelerde Gördük

Farah Zeynep Abdullah, ilk olarak Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde seyirci karşısına çıkmıştı. O zamandan bu zamana oldukça başarılı işler yaptı.

Şöyle sırayla saymak gerekirse; Kurt Seyit ve Şura, Bizim İçin Şampiyon, Dumlupınar Vatan Sağolsun, Bir Küçük Eylül Meselesi, Unutursam Fısılda gibi dizi ve filmleri sıralayabiliriz.

Unutursam Fısılda’daki Performansı

Özellikle Unutursam Fısılda filminde o güzel sesiyle mest etmişti sevenlerini. Filmdeki performansına bakılınca gerçek hayatta müzik dinlemeyi sevdiği o kadar belliydi ki…

Kendi Klibini Hatırladınız Mı?

Hatırlar mısınız bilmiyorum! Farah Zeynep, 2018 yılında kendi doğum gününde hediye olarak bir şarkı bestelemiş ve onun için klip çekmişti. Kendi bestelediği “Bu Hangi Masaldı?” şarkısı çok sevilmişti oysaki… Müzik işine profesyonel olarak atılmak ister mi bilmiyoruz ama şu sıralar oyunculuğuyla bayağı meşhur.

Biliyorsunuz şimdilerde Masumlar Apartmanı dizisinde “İnci” karakteriyle başrol oynuyor. Dizide yakın bir arkadaşıyla radyo yayını yapan Farah Zeynep yine müzikle iç içe olan bir karakterle karşımızda.

En Çok Dinlediği Şarkıyı Açıklıyor

Başarılı ve güzel oyuncumuzun ruhunda var müzik aşkı belli! Bugün de Instagram hesabında bir story paylaştı Farah Zeynep. Bu storyde bakın ben ne dinliyorum diyordu. Meğer güzel oyuncumuz Ezhel dinliyormuş.

Ezhel’in Anadolu Flex şarkısını storye koyan Farah Zeynep’ten beklenmeyen bir müzik tarzı görüyoruz. Ama onun eğlenceli kişiliğine de rap dinlemek yakışmaz diyemiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz