Yaptırdığı Estetik Operasyonlarla Adından Söz Ettiren Seda Sayan, Kendi Markasını Çıkartmak İçin Gün Sayıyor!

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Yaptırdığı Estetik Operasyonlarla Adından Söz Ettiren Seda Sayan, Kendi Markasını Çıkartmak İçin Gün Sayıyor!

Sabahların Sultanı Seda Sayan, önce O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturdu ardından da Yemekteyiz programında hem sunuculuk hem de jürilik yaptı! Geçtiğimiz sene hergün TV8’de gördüğümüz Seda Sayan son bir yıldır hiçbir projede yer almayarak sessizliğini koruyordu. Meğerse sebebi varmış!

Seda Sayan Ticarete Atılıyor!

Şarkıları ve sabah programlarında enerjik günaydın nidalarıyla akıllara kazındı Seda Sayan. Her sabah %110 enerjisiyle, günaydın deyişini hatırlıyorsunuzdur Seda Sayan’ın değil mi?

Bir süre TV8’de, O Ses Türkiye ve Yemekteyiz programlarıyla karşımıza çıksa da; sabah kuşağı yerine öğleden sonra ve akşam programlarına başlayan Seda Sayan, bizlere bu şekilde “güüünaaaydııın” diyemeyince pek de istediği gibi gitmedi programlar ve televizyona ara vermeye karar verdi!

Meğerse, bu sessizliğinin altında yeni çıkaracağı markası yatıyormuş! Instagram üzerinden, çıkaracağı parfümlü kolonya markasını tanıtan Seda Sayan’a binlerce destek yorumu geldi! Bu parfümlü kolonyaların 5 farklı çeşidi olacağını biliyoruz ama isimleri ya da kolonyaların hangi kokular olacağını şimdilik gizli tutuluyor!

Seda Sayan’ın, bu haberi direkt kendisi yerine; Exxen Magazin isimli bir magazin sayfasından repost ederek paylaşması da dikkatlerden kaçmadı!

2020’de Kendi Markasını Çıkartmayan Kalmadı!

2020’nin sonuna yaklaştığımız bugünlerde, kendi ismiyle marka çıkartan tek kişi Seda Sayan değil! Geçtiğimiz haftalarda ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ve pop sanatçısı Ebru Polat; kendi isimleriyle şampuan markası çıkartmışlardı. Hatta, şampuanlarının kalitesini göstermek için; duşta video çekip Instagram’da takipçileriyle paylaştılar!

Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler, bu story sayesinde pek çok eleştiri alan Gülşah Saraçoğlu’nun şampuan çıkarttığını bilmeyen çok az kişi kaldı!

Aynı dönemlerde kendi markası için duşa giren bir diğer isim ise; sevilen pop sanatçısı Ebru Polat! Hatta Ebru Polat için bu akımın öncüsü diyebiliriz. Gülşah Saraçoğlundan önce davranarak; ilk duş videosunu kendisi çekip yayınlamıştı Instagram’da.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz