Masumlar Apartmanı Setinde Hediye Krizi! Farah Zeynep Abdullah Hediyeyi Görünce Şoke Oldu: Miray Kim?

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Hediye Krizi! Farah Zeynep Abdullah Hediyeyi Görünce Şoke Oldu: Miray Kim?

Masumlar Apartmanı’nın güzeller güzeli oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, yine hediye krizi yaşadı! Ancak bu seferki kriz Esra Ruşan’ın Farah’ın çiçeklerini kıskanması kadar basit değil. Güzel oyuncu o soruya cevap arıyor: Miray kim?

Hediyeler Hiç Eksik Olmadı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile hayatımıza girip, Unutursam Fısılda ve Bizim İçin Şampiyon filmleriyle kalbimizi fetheden oyuncu Farah Zeynep Abdullah, uzun süredir Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği İnci Karakteri ile dünyamıza konuk oluyor. Performansı ile izleyenleri büyüleyen oyuncu, sosyal medya paylaşımları ile de takipçilerinin yüzlerini gülümsetiyor.

blank

Farah Zeynep Abdullah’ın namı öyle yayıldı ki, yabancı hayranlarından bile sete hediyeler yağdı. Mısırdan kahveye, çikolatadan çiçeğe birçok hediye alan Farah Zeynep’i en çok kıskanan ise rol arkadaşı Esra Ruşan oldu. İki arkadaşın hediye çekişmeleri sosyal medyada öyle yankılandı ki, sonunda Esra Ruşan da muradına erdi ve kendisine gelen çiçekleri takipçileriyle paylaştı.

Bu Seferki Kriz Başka!

blank

Son günlerde durulan hediye krizlerine bugün bir yenisi daha eklendi. Ancak bu sefer sosyal medyaya yansıyan, Esra Ruşan’ın kıskançlığı değildi. Farah Zeynep Abdullah bugün bir hediye daha aldı. Paketi açtığında 3 genç kızın resminin olduğu bir tablo ve “Kızım olursa senin adını koyacağım. İsmini söylediğimde o koşsun kollarıma” yazan bir notla karşılaştı.

Tabloya çok da anlam veremeyen Farah’ın kafası karıştı. Hediyenin Miray isminde birinden gönderildiğini söyleyen güzel oyuncu, bir süre “Miray Kim?” sorusunu sordu. Farah Zeynep Abdullah bir yandan hediye için takipçisine teşekkür ederken bir yandan da bir karışıklık olma ihtimalini düşünerek “İstersen bana ulaş, hediyeyi geri göndereyim” çağrısında bulundu.

Sonunda Gerçek Anlaşıldı

blank

Çok geçmeden hediyenin sahibi Miray ünlü oyuncuya bir story ile ulaştı. Söylediğine göre bir karışıklık olmuş, Farah Zeynep Abdullah’ın tablosu kendisine giderken, arkadaşlarının Miray için yaptırdığı tablo Farah’a gönderilmişti. Güzel oyuncunun tatlı takipçisi, bunun yaşadığı en iyi olay olduğunu söyledi. Farah Zeynep Abdullah ise tabloyu geri vermeyeceğini ve duvarına asacağını söyleyerek hayranının yüzünü gülümsetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz