Güzel Oyuncu Aslıhan Gürbüz Yine Cesaretini Konuşturdu Bir İlke İmza Attı: “Dur Oğlum Dur Tıkandın!”

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Güzel Oyuncu Aslıhan Gürbüz Yine Cesaretini Konuşturdu Bir İlke İmza Attı: “Dur Oğlum Dur Tıkandın!”

Son olarak Kırmızı Oda’da “Kumru” karakteriyle seyrettiğimiz güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz, bugün soluğu Bursa’da aldı. Bir hayvan barınağını ziyaret eden Aslıhan Gürbüz, Dolunay ismindeki yavru bir ayıyı kendi elleriyle besledi. Bu anları ise Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Aslıhan Gürbüz

Kırmızı Oda da Herkesi Kendine Hayran Bıraktı!

TV8’in sevilen dizilerinden Kırmızı Oda’da birkaç bölümde bir yeni konuk oyuncular görüyoruz, sezonun başından beri birçok yetenekli oyuncuyu seyrettik ancak Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakteri içimizi deşmeyi başardı. Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” isimli kitabından uyarlanan Kırmızı Oda’da Binnur Kaya “Doktor Hanım” yani Gülseren Budayıcıoğlu’nu canlandırıyor.

Kırmızı Oda

Her hafta birbirinden farklı vakaların işlendiği dizide geçtiğimiz aylarda Aslıhan Gürbüz’ün oyunculuk yeteneklerine şahitlik etmiştik. Çocukken tacize uğrayan bir karaktere can veren Aslıhan Gürbüz, 13 hafta boyuncu “Kumru” karakterini o kadar gerçekçi oynadı ki; Instagram hesabından “En zor rolüm” diyerek takipçilerine içini döktü. Ancak küçük bir kız çocuğu, Kırmızı Oda dizisinde Kumru karakterincen cesaret alarak babasının kendisini taciz ettiğini itiraf edince; gerçeklikle yüzleşen Aslıhan Gürbüz hem ilham kaynağı olabildiği için mutlu oldu hem de yaşananlar yüzünden oldukça üzüldü.

Dolunay’ı Kendi Elleriyle Besledi!

Sosyal farkındalık projelerinde yer almayı sevdiğini bildiğimiz güzel oyuncu, bugün Bursa’da bulunan bir hayvan barınağını ziyaret etti. Hatta Dolunay ismindeki yavru bir ayıyı kendi elleriyle besledi. Cesaretiyle herkesi etkileyen Aslıhan Gürbüz, Dolunay’a süt verirken barınakla ve Dolunay’la ilgili bilgiler vermeyi de ihmal etmedi; “İsmi Dolunay, Sakarya’da insanlar tarafından bir ay bakılmış. Sonrasında daha fazla bakamayacaklarını ya da doğaya salamayacaklarını anlayınca buraya getirmişler. Bebek ayılar sadece laktozsuz süt ile besleniyormuş diğer sütler dokunuyormuş. Kendi annesinin sütünü içmesi gerektiğini hatırlayınca burnu sızlıyor insanın”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz