Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’ya Şok İthamlar, Seda Sayan’ın Miami İmtihanı, Özge Özpirinçci Anne Oluyor!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

6 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’ya Şok İthamlar, Seda Sayan’ın Miami İmtihanı, Özge Özpirinçci Anne Oluyor!

Dedikodu kazanını fokurdatmaya hazır olun! Bakalım bugün ünlüler camiasında kimler neler yapmış? Hazırsanız 6 Haziran Pazar gününün magazin turuna başlayalım.

1. Survivor Yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun Annesi Acun Ilıcalı’ya İsyan Etti!

Survivor’da bir ilk yaşanıyor! Yarışmacıların aileleri, Survivor’la ilgili konuşmaya başlayınca olayın sonu gelmedi! Aleyna ve Ayşe’nin aileleri arasında yaşanan gerginlik Acun Ilıcalı’ya kadar ulaştı. Kızının yarışmadan ayrılmasını isteyen Aleyna’nın annesi bugün attığı tweetle Acun Ilıcalı’ya sitem etti; “Acun Ilıcalı eminim ki tüm detaylarıyla konulara hakimsiniz. Siz yarışmacınıza sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız. Sizin de evlatlarınız var Allah’ın adaletine havale ettim sizi. Sadece kızımın emeklerine üzülüyorum” Bu arada detaylar için:

2. Aslıhan Gürbüz Kendi Elleriyle Ayı Besledi!

Aslıhan Gürbüz

Güzel oyuncu bugün Bursa’daki bir hayvan barınağına giderek, Dolunay ismindeki bir bebek ayının sütünü elleriyle içirdi! O anları Instagram’da paylaşan güzel oyuncu; “İsmi Dolunay, Sakarya’da insanlar tarafından bir ay bakılmış. Sonrasında daha fazla bakamayacaklarını ya da doğaya salamayacaklarını anlayınca buraya getirmişler. Bebek ayılar sadece laktozsuz süt ile besleniyormuş diğer sütler dokunuyormuş. Kendi annesinin sütünü içmesi gerektiğini hatırlayınca burnu sızlıyor insanın” notuyla aynı zamanda takipçilerini bilgilendirdi. Bu arada detaylar için:

3. Özge Özpirinçci Anne Oluyor!

blank

6 yıldır Burak Yamantürk’le güzel bir ilişki yaşayan Özge Özpirinçci hakkında bugün hamilelik iddiası ortaya atıldı. Kısa süre içinde magazincilerin odak noktası haline gelen bu konuda Özge Özpirinçci açıklama yaparak hamile olduğunu kabul etti; “9 değil, 13 hafta. ‘İlk ve Son’ film değil, dizi. Mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşayan herkese teşekkürler!” Bu arada detaylar için:

4. Seda Sayan’ın Dalgalarla İmtihanı!

blank

Seda Sayan ve her eve lazım kankitosu Safiye Soyman bugünlerde Miami’de güzel bir tatilin tadını çıkartmakla meşgul! Bol bol story atan kankalardan Seda Sayan bugün Miami’nin hırçın dalgalarıyla büyük bir savaş verdi. O anları ise; “Okyanusla sınavım. Biraz yemek yemeliyim dalgalar fırlattı beni” notuyla Instagram’da paylaştı!

5. Farah Zeynep Abdullah’a Yanlış Hediye Gelince Ortalık Karıştı!

blank

Masumlar Apartmanı’ndan ayrılacağı iddia edilen Farah Zeynep Abdullah, bugün oldukça büyük bir şok yaşadı. Çiçeksepeti’nden gelen hediyeler karışınca; Miray ismindeki bir genç kızın hediyesi yanlışlıkla Farah’a gitti. Hediyeye anlam veremeyen güzel oyuncu Instagram hesabından bu hediyeyi paylaşarak; “İstersen bana ulaş, hediyeyi geri göndereyim” dedi. Miray isimli genç kız ise Farah’a ulaşarak bir karışıklık olduğunu ve kendisinin hediyesinin de onda olduğunu söyleyince gizem çözüldü! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz