Masumiyet Dizisinde Herkes Hülya Avşar’dan Korkuyor! Serkay Tütüncü Öyle Bir Önlem Aldı ki…

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Masumiyet Dizisinde Herkes Hülya Avşar’dan Korkuyor! Serkay Tütüncü Öyle Bir Önlem Aldı ki…

Geçtiğimiz haftalarda Masumiyet dizisi çekimlerinde küçük bir kaza yaşanmış ve sosyal medyada yankısı büyük olmuştu. Hülya Avşar ve Ertuğrul Postoğlu arasında yaşanan olayda Postoğlu yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Sette Terör Estirdi!

Fox Tv’de yayınlanan Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz karakterine hayat veren ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, Hale Ilgaz’ın eşi İsmail Ilgaz rolündeki Ertuğrul Postoğlu’na senaryo gereği tokat attı. Ancak gücünü ve vuruş açısını ayarlayamayan Avşar kızı, rol arkadaşının çenesine ciddi hasar verdi. Hemen hastaneye kaldırılan Ertuğrul Postoğlu’ndan haberler gecikmedi. Doktoru Postoğlu’nun ciddi şekilde yaralandığını, şimdilik ilaçla tedavi edileceğini belirtti.

blank

Kendi Kaşınmış!

blank

Olayın ardından açıklama yapan Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için Hülya Avşar’a daha hızlı ve sert vur dediğini, ancak Avşar’ın çekindiğini görünce onu hırslandırmak için ‘Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?’ şeklinde sataştığını itiraf etti. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Hülya Avşar’ın bu sözler üzerine attığı tokat, Postoğlunu hastanelik etti. Konu ile ilgili Hürriyet’e demeç veren Postoğlu, ‘Hülya yakın dostum. Sık sık Fenerbahçe-Beşiktaş dostluğunu yâd ediyoruz. Sahnenin gerçekçi olması için Hülya’yı bir parça harekete geçirmek istedim. Ama onun da eli çok ağırmış’ dedi.

Herkes Tetikte!

blank

Bu olayın ardından Masumiyet setini tedirginlik sardı. Rol arkadaşları, senaryoda Avşar kızından tokat yiyecekleri bir sahne olmaması için dua etmeye başladı. Konu hakkındaki ilk açıklama Serkay Tütüncü’den geldi.

Önlemini Aldı!

blank

Dizide Hülya Avşar’ın hayat verdiği Hale Ilgaz karakterinin oğlu İlker Ilgaz’ı canlandıran Serkay tütüncü, tokat olayı ile ilgili esprili açıklamalarda bulundu. Bu tür sahnelerde zaman zaman oyuncuların elinin kaçabildiğini söyleyen Serkay Tütüncü, eğer Hülya Avşar ile bir tokat sahnesi çekmesi gerekirse, çelik yelek giyeceğini açıkladı. Ünlü oyuncu Avşar kızının elinin ne kadar ağır olduğunu söylemeyi de ihmal etmedi.

blank

Umuyoruz ki genç oyuncu’nun hayat verdiği İlker Ilgaz karakteri aklını başına toplar ve annesi Hale Ilgaz’dan tokat yemek zorunda kalmaz.

Benzer Haberler

havva Aksoy 19 Mayıs 2021

Yaaaa masumiyet dizisini çoooooooooooooook seviyorum ilki bu araştırmayı yapmışsınız yani çoooooooooooooook saolun beeee çok yaşayın ama arkadaşlar insanlarin arkasından lütfen dedikodu etmeyin olurmu

Yorum Yaz