Masumlar Apartmanı’ndaki Gerilim Sete de Yansıdı! Farah Zeynep Abdullah Rol Arkadaşlarını Korkutmaya Başladı

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Masumlar Apartmanı’ndaki Gerilim Sete de Yansıdı! Farah Zeynep Abdullah Rol Arkadaşlarını Korkutmaya Başladı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın kamera arkası da senaryosu kadar gergin. Dizide sürekli korku içinde yaşayan Esra, sette de çok çekiyor!

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, psikoloji temalı dizi furyasının en başarılı örneği oldu. Hızlı başlayan “Kırmızı Oda” giderek sıradan bir hal alırken, “Masumlar Apartmanı” kendini tekrar etse de ratinglerde büyük bir düşüş yaşamadı. Dizi, sevgi yerine şiddet görerek büyüyen ve her birinde çeşitli psikolojik hastalıklar ortaya çıkan kardeşleri merkeze alıyor. Bu da önemli bir oyunculuk gücü ve senaryo gerektiriyor. Böylece, ekranda görmeye alıştığımız dizilerden çok daha farklı olan “Masumlar Apartmanı”, izleyici için yeni standartlar oluşturuyor.

Gerilim Dizisine Döndü

Masumlar Apartmanı

Öte yandan, dizi daha ilk sezonunda uzatmaları oynuyor gibi görünüyor. Karakterler sürekli aynı sorunların pençesinde boğuşuyor, sahneler tekrar ediyor ama kimsenin aklına bu iyileşmeye çalışmak gibi bir seçenek gelmiyor! Bu yönde en somut adımı atan Han bile daha psikopat bir hal aldı! Onun etrafında dönen bir gerilim hikayesi izlemeye başladık. Bu da ratinglere iyi gelmiş olmalı! Çünkü ekranlardaki dördüncü Gülseren Budayıcıoğlu dizimiz “Camdaki Kız” da gerilim soslu bir anlatım seçti. Ama bu gerilim settekileri kötü etkilemeye başladı!

Esra’nın Korkuları Bitmiyor

Dizinin kenarında görünen ama olayları çözme potansiyeli olan bir karakter var, Esra. Bu potansiyeli onda gören diğer dizi karakterleri de sürekli ona savaş açıyor, korkutarak yıldırmaya çalışıyor. Esra’nın korku dolu anları dizinin önemli bir parçası!

Gördük ki, bu karakteri oynayan Esra Ruşan’a sette de rahat yok!

“Gördüğüm en güzel korkan insan”

Farah Zeynep Abdullah, sette de Esra Ruşan’a rahat vermemeye kararlı! Telefonda güzel güzel dolmaları ve akşam yemeklerini anlatan arkadaşına bakın ne yapıyor?

En güzel korkan insan” Esra Ruşan ise bu durumdan biraz şikayetçi!

Esra Ruşan story

Sadece dizide değil, sette de korkutulan Esra Ruşan için çok üzgünüz. Umarız, yakında rahat bir nefes alma şansı olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz