Survivor’daki Kavgalar Onu da Bıktırdı! Yarışmanın Son Kalesi Demet Akalın İsyan Etti: “Seyretmek bile itici!”

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Survivor’daki Kavgalar Onu da Bıktırdı! Yarışmanın Son Kalesi Demet Akalın İsyan Etti: “Seyretmek bile itici!”

Fenomen yarışma “Survivor” yine gergin anlara sahne oldu. Uğurtan Dora ve İsmail Balaban arasındaki kavgaya bir yorum da sadık izleyici Demet Akalın’dan geldi.

Survivor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın markası haline gelen “Survivor”, 2021 versiyonuyla da hız kesmeden devam ediyor. Hala güzel ratingler alsa da geçen yılki parıltısından biraz uzak! Pandeminin ilk döneminde tüm stresimizi atmamızı sağlayan “Survivor”, hiç izlemeyenlerin bile yarışmacıları tanıdığı kadar popüler olmuştu. Yarışmadaki gelişmeler Twitter’da trendler listesinden düşmüyordu. Bu yıl “Survivor”ın yerini diziler aldı. Yine de, sadık izleyicileri “Survivor”ı bırakmıyor. Bunlardan biri de ünlü şarkıcı Demet Akalın!

Kavgaya Bir Yorum da Ondan Geldi

Demet Akalın Okan Kurt

Demet Akalın, “Survivor”ı yıllardır hiç kaçırmadan izliyor. Hatta bu sezon önce eski eşi Okan Kurt da yarışmaya dahil olacaktı ama Hira engeline takıldı. Çiftin kızları Hira “Gidersen seninle ömür boyu konuşmam” deyince, yarışmayı yine salonda izlemek zorunda kaldılar! Ama bu da Demet Akalın’ı mutlu etmeye yetiyor. Çoğu zaman sinirlendiği ya da sevindiği anları Instagram’da da paylaşıyor.

Son bölümde yaşanan Uğurtan Dora-İsmail Balaban kavgası onu da çileden çıkardı mesela. İkilinin arasında daha önce de “Zenne” tartışması çıkmıştı. İşler büyüyüp Türkiye Güreş Federasyonu’na kadar varmıştı! Neyse ki, bu kez olay Demet Akalın’ın tepkisiyle sınırlı kaldı.

“Sen ne terbiyesiz bir şey çıktın?”

Uğurtan Dora İsmail Balaban

Oyun sırasında İsmail Balaban’a “Horoz” diyen ve taklidini yapan Uğurtan Dora, İsmail Balaban’ı ayrı, seyircileri ayrı çıldırttı! Demet Akalın da Dora’ya “Sen ne terbiyesiz bir şey çıktın oğlum ya?” diyerek tepki gösterdi.

Beğendiği anları da paylaştı tabii ki: “Murat Ceylan senin tırnağın zor be!!” diyen ünlü şarkıcının da dediği gibi, “Efendilik daima kazanır!” Bakalım bu sezon “Survivor”ın şampiyonu kim olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz