Masumlar Apartmanı’nın Eski Yıldızı Farah Zeynep Abdullah, Aylar Sonra Diziden Neden Ayrıldığını İtiraf Etti!

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

Masumlar Apartmanı’nın Eski Yıldızı Farah Zeynep Abdullah, Aylar Sonra Diziden Neden Ayrıldığını İtiraf Etti!

Geçtiğimiz sezon TRT’nin Masumlar Apartmanı dizisinde fırtınalar yaratan Farah Zeynep Abdullah’ın, neden diziden ayrılığı merak konusu olmaya devam ediyordu. Dün Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Farah Zeynep Abdullah, dizi saatlerinin uzunluğundan şikayetçi olduğunu ve 3 saatlik televizyon dizilerinde yapamadığını söyleyerek bir daha da televizyon dizilerinde rol almayı düşünmediğini dile getirdi.

Bergen Filminde Başrolü Kaptı!

Yıllar önce “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi ile hayatımıza giren Farah Zeynep Abdullah, hem güzelliği hem sesi hem de yeteneği sayesinde birçok dizi ve filmde rol almayı başardı. Rol aldığı tüm yapımlarda başrolde seyrettiğimiz güzel oyuncu son olarak, bir dönemin efsanevi isimlerinden Bergen’in hayatının anlatıldığı “Bergen” filminde başrol oyuncusu olarak rol aldı.

Çekimleri tamamlanan film, vizyona girmek için gün sayarken Farah Zeynep Abdullah da Instagram hesabından takipçileriyle soru cevap etkinliği yaparak kendisi ve hayatı hakkında merak edilenleri yanıtladı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda başrollerden birini canlandıran güzel oyuncu, sezon finalinde aniden diziden ayrılmıştı.

Farah Zeynep Abdullah’tan Aylar Sonra İtiraf Geldi!

Güzel oyuncunun diziden ayrılması pek çok tartışmayı da beraberinde getirdi. Dizinin seyircileri Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmasının doğru olmadığını söyleyerek oyuncusu linç etti! Ancak Farah’ın Instagram’da verdiği yanıtlara bakınca, uzun dizi saatlerinden şikayetçi olduğunu ve bu nedenle de artık televizyon dizilerinde rol almak istemediğini görüyoruz. Anlaşılan güzel oyuncunun Masumlar Apartmanı’ndan ayrılma nedenlerinden biri de dizilerin 3 saate kadar çıkan süreleri!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz