TV8’in Yemekteyiz Sunucusu Zuhal Topal Kendisi Hakkında Çıkan İddialara Sessiz Kalamadı: “Güldürdü Biraz…”

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

TV8’in Yemekteyiz Sunucusu Zuhal Topal Kendisi Hakkında Çıkan İddialara Sessiz Kalamadı: “Güldürdü Biraz…”

Uzun yıllardır farklı kanallarda sunuculuk yapan Zuhal Topal, rakiplerini bir bir silerek ekranların vazgeçilmez yüzlerinden biri olmayı başardı. Geçtiğimiz sezonlarda “Zuhal Topal ile Sofradayız” programıyla büyük başarılar yakalayan güzel sunucu, bu sene Fox’la anlaşmazlık yaşadığı için TV8’e transfer oldu! Şimdilerde Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen Zuhal Topal aynı zamanda yarışmadaki adaleti de sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, Zuhal Topal ve ailesi Acarkent’te 1,5 milyon dolara tripleks villa satın almış ve şimdilerde de evin tadilatı ve dekorasyonu için çalışmalar yapmaya başlamışlar. Ancak ortaya atılan bu iddia Zuhal Topal tarafından jet hızıyla yalanlandı. Ünlü sunucu 12 yıldır Acarkent’te yaşadığını ve haberin yalan olduğunu söyledi!

TV8’de Reyting Rekorları Kırıyor!

Bildiğiniz gibi Zuhal Topal, uzun yıllardır televizyon ekranlarında seyrettiğimiz sunuculardan biri. 2008 yılında Korhan Saygıner ile dünyaevine giren Zuhal Topal, eşinin prodüktör olduğu programlarda sunuculuk görevini üstlenerek büyük başarılara imza atıyor. Uzun yıllardır farklı programlarla izlediğimiz güzel sunucu ilk olarak bir dönemin popüler konseptlerinden evlilik programıyla karşımıza çıkmıştı. Ancak sonrasında evlilik programlarına kurgu karıştığı iddiası gündeme gelince RTÜK tüm evlilik programlarını yasaklayarak ekrandan kaldırdı.

Evlilik programlarının bitmesinin ardından Zuhal Topal, kayınvalide ve gelinlerin birlikte yarıştığı “Sofrada” programıyla karşımıza çıkmaya başladı. Bu konseptte puanlamayı kayınvalideler yapıyor ancak yemekleri gelinler hazırlıyordu, aynı dönem TV8’de Yemekteyiz programıyla rekabet etmeye başlayan bu yarışma, kısa süre içinde Yemekteyiz’i geçince, Yemekteyiz ilk önce yayından kaldırıldı ardından da Zuhal Topal Yemekteyiz’in yeni sunucusu oldu.

Zuhal Topal İddialara Sessiz Kalmadı!

TV8’de başarılı bir sezon geçiren ünlü sunucu hakkında yeni bir haber ortaya atıldı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, Zuhal Topal ve ailesi Acarkent’te 1,5 milyon dolara tripleks villa satın almış! Ancak bu haber Zuhal Topal tarafından Instagram’da hızlıca yalanlandı; “12 yıldır oturduğum siteye yeni taşınacağımı öğrenmek bir miktar güldürdü beni!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz