Şeyma Subaşı’nın Ablası Kübra Açıl Survivor Panaroma’ya Transfer Olunca Göndermeli Paylaşımlar Başladı: “Artık…”

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

Şeyma Subaşı’nın Ablası Kübra Açıl Survivor Panaroma’ya Transfer Olunca Göndermeli Paylaşımlar Başladı: “Artık…”

Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star yarışması büyük polemiklerle ve kavgalarla başladı. Masterchef’in hemen ardından yayın hayatına başlayan yarışma programında son yılların en kaotik yarışmacı kadrosu yer alıyor. Öyle bir kadro kuruldu ki, içinde dostlar, düşmanlar, eski aşıklar hatta eski sevgililer bile var! Ancak bugün ortaya çıkan yeni bir detay Survivor All Star kadrosundan bile daha çok gündem olmayı başardı. Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl, Survivor Panaroma programının yeni yorumcusu olarak karşımıza çıktı! Sosyal medyayı karıştıran bu olayın ardından Miami’de hayatına devam eden Şeyma Subaşı’dan göndermeli paylaşım geldi bile, bakalım iki kardeşin arası ilerleyen günlerde daha da gerilecek mi?

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 10 yıllık dolu dizgin bir aşk yaşadıktan sonra dünyaevine girmişlerdi ancak bu evlilik kısa sürdü. Evlendikten bir yıl sonra boşanan çiftimiz arkadaş kalmayı başardı, hatta Acun Ilıcalı eski eşinin ailesiyle daha da sık görüşmeye başladı! Eski baldızı Kübra Açıl’la birlikte çalışmaya devam eden ünlü yapımcı kız arkadaşı Ayça Çağla Altunkaya ile Kübra Açıl’ı tanıştırmaktan da geri durmadı. İkilinin geçen yaz uzun süre beraber tatil yaptığını da Instagram postlarında görmüştük.

blank

Şeyma Subaşı’dan İmalı Sözler!

Tüm bunların ardından bugün Survivor Panaroma yarışması ekrana gelince herkes oldukça şaşırdı. Ekranda Kübra Açıl’ı gören kişiler sosyal medyadan tepkilerini göstermekten geri durmadı. Bu duruma ise en çok Şeyma Subaşı’nın ne tepki vereceği merak ediliyordu, Şeyma’dan yanıt gecikmedi elbette.

Şeyma Instagram hesabında şu yazıyı paylaşarak ablası Kübra Açıl’a gönderme yapmayı ihmal etmedi; “Bazen insanlar beklentilerini o kadar yükseltir ki bu genellikle ilişkilerinde hayal kırıklığı ile sonuçlanır. Ama aslında bu SENİN beklentinle ilgili değil, o kişinin o beklentiyi karşılama kapasitesiyle ilgili. Bazı insanlar yapamaz. Bu yüzden artık ilişkilerimde yeterince saygı ve sevgi bekliyorum. Daha fazla değil, olması gerektiği kadar… Sadece Şeyma”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz