Masumlar Apartmanı’nın Eski Yıldızı Farah Zeynep Abdullah Son Haliyle Herkesi Büyüledi: Derin Dekoltesi Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2021

Masumlar Apartmanı’nın Eski Yıldızı Farah Zeynep Abdullah Son Haliyle Herkesi Büyüledi: Derin Dekoltesi Olay Oldu!

Farah Zeynep Abdullah, Türk televizyon ekranlarının en çarpıcı isimlerinden biri. Geçtiğimiz sezon Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan güzel oyuncu, şimdilerde yeni projeler için hazırlanmayı sürdürüyor. Instagram hesabını da epeyce aktif kullanan Farah Zeynep Abdullah’ı biz her ne kadar bol kıyafetlerle ve rahat tarzıyla görmeye alışsak da güzel oyuncu geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla hepimizi kendisine hayran bıraktırdı. İşte derin göğüs dekoltesiyle Farah Zeynep Abdullah!

Yıldızı Her Zaman Parlıyor!

Masumlar Apartmanı dizisini hepimiz çok ama çok seviyoruz. Dizinin bu kadar sevilmesinde şüphesiz oyuncuların da etkisi çok büyük. Dizinin ilk bölümünden itibaren ekipte yer alan Farah Zeynep Abdullah, İnci karakterine hayat vermiş ve çok sevilmişti.

Dizinin sezon finaliyle Masumlar Apartmanı’ndan ayrılan Farah Zeynep Abdullah, hepimize ufak çaplı bir şok yaşatmayı başarmıştı.

Bu ayrılığın ardından kendine ve sevdiklerine bolca zaman ayıran Farah Zeynep Abdullah; şimdilerde yeni projeleri, film senaryolarını ve reklam tekliflerini değerlendiriyor ve ekranlarda olacağı yeni yapımlara hazırlanıyor.

Kendisini rahat tarzıyla bildiğimiz güzel oyuncu , yer aldığı yapımlara göre kılıktan kılığa girmeyi başarıyor. Son olarak reklamında yer aldığı bir markanın lansmanına katılan Farah Zeynep Abdullah, şık halleri ve derin dekoltesi ile görenleri kendine hayran bıraktı.

Yürekleri Hoplattı!

Kısa sürede oldukça fazla beğeni alan bu fotoğraf, yetenekli oyuncunun güzelliğini bir kez daha ortaya koydu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz