Tektaş Ailesinin Mutluluk Pozları: Sürpriz Projesi İçin Çalışmalara Devam Eden Alişan’ın Evinde Şenlik Var!

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2021

Tektaş Ailesinin Mutluluk Pozları: Sürpriz Projesi İçin Çalışmalara Devam Eden Alişan’ın Evinde Şenlik Var!

Uzun süredir matem tutmaya devam eden Tektaş ailesi bu sefer tam kadro hafta sonu için toplanmış. Merhum kardeşinin çocukları Eyşan ve Ceylan’ı bir an için bile yanından ayırmayan Alişan, hafta sonu için tüm ailesini kendi evinde toplayarak eğlenceli dakikalar yaşadı. Bu anları ise hem Alişan hem de güzel eşi Buse Varol, Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaş ailesinde işler yavaş yavaş yoluna girmeye başladı.

Tektaş Ailesinin Yıkımı!

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol, 2018 yılında şaşalı bir düğünle dünyaevine girdi. Bir dizi setinde tanıştıktan sonra ilişkilerine kısa sürede hız veren çiftimizin 3 yıl içinde Burak ve Eliz isminde iki çocuğu oldu. 4 kişilik mutlu mesut bir aile olan çiftimiz, geçtiğimiz Haziran ayında yıkıldı. Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş önce Koronavirüsüne yakalandı ardından da hayatını kaybetti.

blank

Kardeşini kaybettikten sonra ona Instagram’dan veda eden Alişan’ın son sözleri herkesin kalbini yaralamıştı; “Abim bizi öksüz bıraktın gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…”

Eskiye Dönüş!

blank

Uzun süre kendine gelemeyen Tektaş ailesi, bugün hafta sonunda Alişan’ın evinde toplandı. Alişan’ın annesi Suzan Tektaş, merhum Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş ve kızları Eyşan – Ceylan dahil tüm Tektaş’lar, Alişan’ın evinde buluştu. Bu buluşmadan eğlenceli görüntüleri ise hem Alişan hem de Buse Varol Instagram hesaplarından paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz