Gelinim Mutfakta Gitti Yeni Proje Geldi! Demet Akalın’ın Kısmeti Bir Açıldı Pir Açıldı: Milyonlar Kazanacak!

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2021

Gelinim Mutfakta Gitti Yeni Proje Geldi! Demet Akalın’ın Kısmeti Bir Açıldı Pir Açıldı: Milyonlar Kazanacak!

Cuma sabahı katıldığı programda Gelinim Mutfakta’dan ayrıldığını açıklayan Demet Akalın, yeni işler peşinde koşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl boğaz kenarında Hirahan isminde bir restoran açan güzel şarkıcı ve Okan Kurt, işlerini büyütmeye başladı. Florya’da yeni bir şube açma hazırlığında olan çiftimiz, yeni lokasyonlarından video ve fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Gelinim Mutfakta’dan Ayrıldı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın yeni projelere doymuyor! Bu aralar işleri oldukça kısmetli giden Demet Akalın, önceki gün Fatih Ürek’in katıldığı 2. Sayfa programına telefonla katılarak, Gelinim Mutfakta’dan ayrıldığını söylemişti. Haftanın 3 günü, günde 15 saatlik çalışma temposuna ayak uyduramadığını söyleyen Demet Akalın, yerine Gülben Ergen ya da Songül Karlı’nın gelmesi gerektiğini söyleyerek programdan ani bir kararla ayrıldı.

blank

Bildiğiniz gibi zaten Demet Akalın, Alişan’la yaptığı programdan sonra bir daha televizyona iş yapmak istemediğini ve televizyonun yorucu olduğunu ifade etmişti ancak Seda Sayan’la kavgalarının ardından nispet uğruna Gelinim Mutfakta programını kabul etmişti. Haftanın 2 günü çekim için anlaşan Demet Akalın, aynı anda hem çekimlere hem de konserlere koştururken oldukça yoruluyor.

Demet Akalın’ın Yeni Projesi!

Bir de yapım ekibinin, Gelinim Mutfakta çekimlerini 2 gündem 3 güne çıkartmış olması Demet Akalın için bardağı taşıran son nokta oldu. Bu yoğun tempoya daha fazla dayanmayan Demo, 10 gün önce programı bırakmış hem de sessiz sedasız! Kendisi yerine Gülben Ergen ya da Songül Karlı’nın sunucu olması gerektiği söyleyen Demet Akalın, bu kararını da önceki gün katıldığı bir magazin programında açıkladı.

Ancak Demet Akalın yeniliğe doymuyor! Gelinim Mutfakta’yı bırakan Demo, boğazda açtığı Hirahan restoranın yeni şubesi için kolları sıvadı. Florya’da denize nazır bir mekan satın alan güzel şarkıcı eşi Okan Kurt’la birlikte inşaatı devam eden restoranı gezdi hatta storyler paylaştı. Açılış ise Kasım ayında!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz