Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Seti Birbirine Kattı: Sesiyle Ortalığı İnletti!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Seti Birbirine Kattı: Sesiyle Ortalığı İnletti!

TRT’nin ünlü Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı İnci karakteriyle yeniden yükselişe geçen Farah Zeynep Abdullah, bugün sette hem eğlendi hem de set çalışanlarını birazcık darladı! Dizide otoparkta geçen bir sahne çekilirken şarkı söylemeye ve dans etmeye başlayan güzel oyuncu, seti birbirine katmayı başardı.

Masumlar Apartmanı’nın Başarısı!

Bildiğiniz bu sezona Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan diziler damgasını vurdu! Türk televizyon tarihi boyunca bu kadar dram ve kaos yüklü diziler bir araya gelmiş midir bilemiyoruz. Ancak Koronavirüs pandemisiyle birlikte ülkecek psikolojik olarak zor günler geçirirken bir de bu denli direkt psikolojimizi etkileyen dizilerin ekrana gelmesi ne kadar doğru, tartışmaya açık!

Masumlar Apartmanı

Bu gidişle ülke olarak, Koronavirüs pandemisinden sonra Gülseren Budayıcıoğlu’ndan terapi almamız gerekecek gibi duruyor. TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle başlayan Gülseren Budayıcıoğlu uyarmala furyasını, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı takip etti. Son olarak ise Kanal D “Benim neyim eksik?” diye düşünüyor olacak ki; Camdaki Kız dizisiyle bir aile dramına daha şahitlik ediyoruz!

blank

Farah Zeynep Abdullah Seti Karıştırdı!

Üstelik ekrana gelen dram dizileri sadece Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamalarıyla da sınırlı değil. ATV’nin “her şeyden biraz biraz” eklediği yeni dram dizisi Kardeşlerim gerçek bir hikayeye dayandırılmasa da izleyenleri etkisi altına almayı başardı! Ancak bu dram dizileri arasında en çok sevilen Masumlar Apartmanı! Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de ayakları yere basan senaryosuyla kısa sürede milyonların ilgisini çekmeyi başaran Masumlar Apartmanı’nın dizi çekimleri bittikten sonra ortalık panayır yerine dönüyor.

Özellikle de dizinin kadın oyuncuları Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Ezgi Mola canlandırdıkları roller dışında normal hayatlarında oldukça neşeli ve enerjik karakterler! Farah Zeynep Abdullah ise çekim olmadığı zamanlarda seti sesiyle ve dansıyla nasıl karıştırdığını Instagram hesabından tüm takipçileriyle paylaştı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz