Bu Görüntü İlk Kez Paylaşıldı! Deren Talu’nun Doğu Dizisindeki O Sahnesi Meğer Böyle Çekilmiş

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Bu Görüntü İlk Kez Paylaşıldı! Deren Talu’nun Doğu Dizisindeki O Sahnesi Meğer Böyle Çekilmiş

Blu TV’de ekranlara gelen Doğu dizisinin konuk oyuncularından birisi de Deren Talu. Ancak güzel oyuncu diziye bir denizkızı olarak katılıyor ve rol gereği bir kayanın üzerinde olanca güzelliğiyle sakin sakin duruyor. Oyuncuya gelen sorulardan birisi ise tam da bu sahne ile ilgili. İşte o sahne için takipçilerden gelen sorular ve Deren Talu’nun bu sorulara cevabı!

Akıncı’nın Didem’i Denizkızı Oluyor

deren ralu akıncı

Akıncı dizisinin Didem’i Derin Talu’nun takipçilerinin son zamanlarda çok merak ettikleri ilginç bir detay var. O da güzel oyuncunun Doğu dizisi için oynayacağı rol için o kostümle o kayanın üzerine nasıl çıktığı. Düşününce gerçekten de oldukça zor hatta imkansız görünen bir hal. Ayaklarını hiçbir şekilde kullanamayacak olan Derin Talu o kostümle o kayaya gerçekten nasıl çıktı acaba?

Denizkızı Olmak Kolay Değil

Derken güzel oyuncu tüm bu sorulara ve meraklı takipçilere merak edilen bu soru için oldukça net bir açıklama yaptı ve o sahnenin nasıl oluşturulduğuna dair bir video yayınladı. Videoda zor şartlar altında çalışan ekip Deren Talu’yu kostümlü bir şekilde kayalığın üzerine dikkatli bir şekilde taşıyorlar. Ne diyelim, böylelikle biz de güzel oyuncunun o kayalığa kendi çabalarıyla tırmanmadığını anlamış olduk.

Doğu’nun Maceraları

doğu demirkol

Deren Talu’nun 8. bölüme konuk oyuncu olarak katıldığı Doğu dizisi ise son zamanları nen çok konuşulan yapımlarından birisi. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan ve başrol oyunculuğunu üstlenen isim Doğu Demirkol. Doğu Demirkol’a ayrıca Evliya Aykan, Kubilay Tunçer, Ege Kökenli, Yağmur Gülveren, Afra Karagöz ve Banu Fotocan eşlik ediyor. Dizide ailesinin baskıları nedeniyle bilgisayar mühendisi olan Doğu’nun asıl hayali için verdiği mücadeleye yer veriliyor. Doğu herkesin isteğinin aksine bilgisayar mühendisi değil bir komedyen olmak ister. Bu nedenle de kendisini komedyenlik konusunda ispatlamaya çalışır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz