Silahlar Çekildi Ekip Tehlikede: Sadece Kendini Değil Hepimizi Yakacak! Teşkilat 12. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Silahlar Çekildi Ekip Tehlikede: Sadece Kendini Değil Hepimizi Yakacak! Teşkilat 12. Bölüm Fragmanı

TRT’nin beğenilen yapımlarından Teşkilat her pazar saat 20.00’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Adım adım sezon finaline yaklaşan dizide heyecan doruğa tırmanıyor. Vatanı için hayatından vazgeçip, görünmez olarak yaşamaya başlayan bir timi konu alan dizi, 14. bölümde tatile çıkıyor.

Ankara’daki SİHA fabrikasına düzenlenen terör saldırısından sonra devlet harekete geçer. Bu saldırıyı organize edenlerin, yabancı istihbarat servisleri olduğu anlaşılınca, o güçleri tespit etmek ve engellemek için Milli İstihbarat Teşkilatı içinde özel bir tim kurulur. Timin üyeleri mevcut hayatlarından vazgeçerek bambaşka kimliklerle yaşamlarına devam etmek zorundadırlar. Ancak onlar için söz konusu vatan ise gerisi teferruattır.

11. Bölümde Neler Oldu?

blank

Fadi, gireceği seçimde en büyük engel olarak gördüğü Kasım’ın ortadan kaldırılmasını emreder. Fadıl’ın güvenini kaybettiğini düşünen Leyal, habersizce Ceren’e Kasım’ı bulmasını söyler. Bu sırada ekip, Fadi’ye ulaşmak için çabalamaktadır. Kasım’ın verdiği bilgiler sayesinde Fadi’nin oğluna ulaşılır. Pınar, Hakkı ve Gürcan, Fadi’nin oğlunu bulmak için Paris’e doğru yola çıkarlar. Ceren de Kasım’ı bulmak için plan yapar ancak Serdar’la birlikte kaçırılır. Ekip, Fadi’nin oğlu Amir’e ulaşmak için bir plan yapar; Pınar, Amir’in yönettiği sosyal medya şirketinde işe girecektir. Mülakatlara hazırlanırken Gürcan’dan yardım alan Pınar’ın, Amir’i etkilemesi gerekmektedir. Fadi’nin Paris’te olduğunu öğrenen ekip ona bir süpriz hazırlar.

12.Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Ekip tehlike altındadır. Bombalar ve silahlar hiç susmaz. Ekip kendilerine verilen görevi yerine getirebilecek midir hepbirlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz