Masumlar Apartmanı’nın Kız Kardeşleri Birbirine Hayran! Ezgi Mola Rol Arkadaşı Merve Dizdar’a Övgüler Yağdırdı

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Masumlar Apartmanı’nın Kız Kardeşleri Birbirine Hayran! Ezgi Mola Rol Arkadaşı Merve Dizdar’a Övgüler Yağdırdı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı”ndaki rol arkadaşı Merve Dizdar’a hayranlığını anlattığı bir video çekti.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’de yayınlanan “Masumlar Apartmanı” dizisi, her bireyi ayrı psikolojik rahatsızlıklarla boğuşan bir aileyi merkeze alıyor. Yayınlandığı günden beri de salı günlerinin reyting şampiyonu o oldu. Bölümler yayınlandıktan sonra günlerce sosyal medyada tartışılıyor, hatta dizinin kısa sahneleri bile YouTube’da izlenme rekorları kırıyor. Görülen o ki, “Masumlar Apartmanı” izleyicinin resmen susadığı tarzda bir yapımmış!

Ezgi Mola Merve Dizdar

Dizinin başarısının altında yatan en önemli faktörlerden biri de tabii ki oyunculuklar. Özellikle ailenin büyük kardeşleri Safiye ve Gülben’i oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar bu konuda takdir topluyor. İki oyuncu da başarılı performansları sayesinde her hafta sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına giriyor.

Merve Dizdar Ezgi Mola

İkilinin sette -hatta set dışında da- aralarından su sızmıyor! Birbirlerine her fırsatta övgüler yağdıran ikiliden Ezgi Mola, bu kez rol arkadaşını sosyal medyada övdü.

“Beni neden etiketlemedin”

Ezgi Mola ve Merve Dizdar sette sürekli birlikte vakit geçiriyor ve çok eğleniyor. İkili bugün yine setteydi ve bir sürü video paylaştı. Ama belli ki Merve Dizdar önemli bir şeyi unuttu, Ezgi Mola’yı etiketlemeyi! Ezgi Mola, “Neden beni etiketlemedin” diye sitem edince de ortaya bu tatlı görüntüler çıktı.

Ezgi Mola, arkadaşının tatlı sosyal medya çabasını videoya aldı. “Tepkiye bakın! Ben bu kıza bayılıyorum” diyen Ezgi Mola’nın arkadaşına olan hayranlığı videodan taşıyor gerçekten!

Merve Dizdar story

Merve Dizdar ise “Hakikaten ama niye böyleyim, geçmiyor anam yok” diyerek söylenmeye devam etti. Onun paylaşımında herhangi bir hayranlık belirtisi göremedik! Şaka bir yana, o zaten Ezgi Mola’ya olan hayranlığını çoktan dile getirdi.

“Ezgi en büyük şanslarımdan!”

Ezgi Mola Merve Dizdar

Merve Dizdar, daha önce de “Alice” müzikalinde Ezgi Mola ile beraber oynamıştı. Dostlukları dizi sayesinde daha da pekişti. Merve Dizdar, bir röportajda rol arkadaşıyla olan ilişkisini, “Ezgi benim şu hayattaki en büyük şanslarımdan biri!” diyerek anlatıyor. İlişkilerinin işten öte olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Çok şey öğreniyorum ondan. Ve hayatımı değiştiren şeyler sözünü ettiklerim” diyor.

İkilinin arasındaki güçlü bağın Safiye-Gülben ikilisi sayesinde ekranda da vücut bulması ne büyük şans. Hem onlar için hem de izleyiciler için!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz