Yasaklardan Şikayet Eden Demet Akalın Uludağ’ın Yolunu Tuttu: “Beni linç etmeyin!”

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Yasaklardan Şikayet Eden Demet Akalın Uludağ’ın Yolunu Tuttu: “Beni linç etmeyin!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, pandemi kapsamında alınan önlemlere karşı isyan etmişti. Yasakları delmenin bir yolunu bulan Akalın, Uludağ’ın yolunu tuttu.

demet akalın fotoğrafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın her zaman gündemde kalmayı başarıyor. Bu hafta ise pandemi kapsamında alınan önlemlere karşı isyan etmesiyle gündeme geldi. Demet Akalın’ın toplu taşımanın tıka basa dolu olduğu ama restoranların açılmadığı bir ortamdaki çelişkiye dikkat çekti. Ama bazı takipçileri “Kendi işleri yoluna girsin diye böyle yapıyor” dedi ve ünlü şarkıcının samimiyetine inanmadı.

Çok geçmeden Demet Akalın’ın samimiyetine gölge düşüren bir detay ortaya çıktı. Meğer Demet Akalın’ın yazım kurallarıyla olduğu kadar internetteki bilgilerin doğruluğunu kontrol etme konusunda da sorunları varmış! Çünkü paylaştığı fotoğraf İstanbul’dan değil Madrid’denmiş!

Devreye Belediye Girdi!

Demet Akalın’ın paylaşımı olay yaratınca devreye İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun girdi!

Demet Akalın, büyük “Nişantaşı metrosu” gafını başka bir videoyla telafi etmeye çalıştı.

Yasaklarda bazı çelişkiler olduğu ve toplu taşımanın sorun yarattığı bir gerçek. Ama bunu toplu taşıma hakkında pek fikri olmayan Demet Akalın’ın dile getirmesi samimiyetsiz bulundu. Üstelik Demet Akalın, hafta sonu için yasakların boşluklarından yararlanacağını açık açık söylemişti!

Uludağ Yolunu Tuttu!

Demet Akalın ve kızı

Hafta sonları tüm Türkiye’de sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Ama otele giderseniz başka! Özellikle Uludağ’da hıncahınç dolu olan oteller ve gece verilen partiler büyük tepki çekiyor.

Demet Akalın da bu hafta sonu için Uludağ’a gideceğini herkese ilan etti ve “Beni linç etmeyin” dedi!

Ünlü şarkıcı ailesi ve arkadaşlarıyla beraber Uludağ’ın yolunu tuttu.

Demet Akalın

Kızı Hira da orada!

Hira Kurt

Kim bilir, belki akşama da “Apres ski konseri” falan alabilir! Ama takipçilerinden “linç etmeme” ricasında bulunan Akalın, ağır eleştiriler almaya başladı bile.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz