Orkun Işıtmak’tan Şaşırtan Bir İtiraf Geldi: “Ben de sevgilimi aldattım!”

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Orkun Işıtmak’tan Şaşırtan Bir İtiraf Geldi: “Ben de sevgilimi aldattım!”

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, son paylaştığı videoda şaşırtıcı bir itirafta bulundu. “Yalan dedektörü” olan bataklığa girerek daha önce sevgilisini aldattığını söyledi.

Orkun Işıtmak

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, 2012 yılından beri hayatımızın doğal bir parçası oldu! Oyun ve eğlence içerikli videolar üreten Orkun Işıtmak’ın en çok sevilen formatı “Kirli Çamaşırlar”dı.

Acun Ilıcalı Orkun Işıtmak

Konuklarını yalan makinesine bağlayıp sorular sorduğu bu format, Acun Ilıcalı’nın da gözünden kaçmadı. Daha önce Netflix’te yayınlanan “Exatlon Challenge Türkiye” programında beraber çalışan Acun Ilıcalı ve Orkun Işıtmak, tabii ki Exxen için de bir araya geldi! Orkun Işıtmak, sevilen programı “Kirli Çamaşırlar”ı artık Exxen platformu için hazırlıyor.

Orkun Işıtmak

Neyse ki o da Exxen’in önemli YouTube transferlerinden Hasan Can Kaya gibi YouTube’dan tümüyle çekilmedi. Orkun Işıtmak, bir yandan da YouTube’a içerik üretmeye devam ediyor. Hatta dün paylaştığı son videosunda da şaşırtan bir itirafta bulundu!

Yalan Dedektörlü Bataklık!

Orkun Işıtmak ve Murat

Orkun Işıtmak, sevilen video serisi “Son Çıkan Kazanır”ın yeni bölümünde Murat Engin Ekin -namıdiğer MuratAbiGf* ile beraber bataklığa girdi! “BATAKLIKTA MAHSUR KALDIK” adlı bu video tabii ki anında trend videolar listesinde bir numaraya çıktı. Bataklıkta beraber hamburger yiyen ikili, bir yandan da birbirlerinin sorularına dürüst cevaplar verdi. Orkun Işıtmak’ın aldatma sorusuna verdiği yanıt herkesi şaşırttı!

“Daha önce yaptım”

Orkun Işıtmak, sevilen formatı “Kirli Çamaşırlar”ı andıran bir hareket yaptı. “Bataklığın bir özelliği daha var, yalan söylediğinde anlaşılıyor” diyen Işıtmak, bataklığın beden dili uzmanı ve yalan dedektörü olduğunu söyledi. Sonra da fırsattan istifade sorulara başladı!

Konuğuna “Hiç sevgilini aldattın mı?” diye soran Işıtmak, “Hayır” cevabını aldı. Ama bu cevaba inanmadı! Aynı soru kendisine yönelince de “Evet” cevabını verdi. Şu an Merve Yorgancılar ile nişanlı olan Işıtmak, yaptığı hatayı çabucak anladı ve ekledi: “Daha önce yaptım!” Orkun Işıtmak’ın daha önce kimi aldattığı takipçileri için epey merak edilen bir konu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz