Cemal Can Canseven’den Mustafa Ceceli’ye Sürpriz Doğum Günü Kutlaması! Cemal Can’ın Mustafa Ceceli İmzalı Albümü ise Çok Yakında…

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Cemal Can Canseven’den Mustafa Ceceli’ye Sürpriz Doğum Günü Kutlaması! Cemal Can’ın Mustafa Ceceli İmzalı Albümü ise Çok Yakında…

Survivor’ın bu sene birinci olan yarışmacısı Cemal Can Canseven, Mustafa Ceceli’nin evine habersiz giderek sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı. Elinde pastayla Mustafa Ceceli’nin karşısına çıkan Cemal, çok yakında Mustafa Ceceli imzalı bir albüm ile karşımıza çıkacak.

cemal can canseven

Mustafa Ceceli’ye Evinde Doğum Günü Sürprizi

Cemal Can, birlikte çalıştığı ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’ye doğum gününde sürpriz yapmak istedi. Arkadaşları Mustafa Ceceli’den gözlerini kapatmasını istediği sırada Cemal Can, “İyi ki doğdun Mustafa” şarkısı söyleyerek ve elinde pasta ile gelerek sürpriz yaptı. İkilinin çok iyi anlaştığı ve birlikte çalıştıkları projede çok uyumlu oldukları söyleniyordu. Görüntülerden de çok iyi arkadaş oldukları anlaşılan Cemal Can ve Mustafa Ceceli, doğum günü sürprizini sarılarak kutladılar.

“Cemal Can’ın Albümü Yakında Geliyor”

Cemal Can’ı çok sevdiğini ve onun inanılmaz iyi niyetli bir insan olduğunu söyleyen Mustafa Ceceli, ortak projeleri olan şarkı için çalışmaya başladıklarını ve şarkının çok yakında dinleyici ile buluşacağının müjdesini verdi. Mustafa Ceceli, ilk şarkı için kolları sıvadık. İkimiz de ne çıkacağını çok merak ediyoruz. Ama kendisi çok kaliteli bir insan. Güzel şeyler çıkacaktır.” açıklamasını yaptı.

cemal can survivor

Cemal Can’ın Çocukluk Hayali Gerçek Oluyor

Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde gazetecilere Cemal Can ile ilgili bir konuşma yapmıştı. Şarkı söylemenin Cemal’in çocukluk hayalini olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Çocukken evde sahneye çıkar gibi şarkı söyleyerek oyun oynuyormuş, boş koltukları da seyirci olarak görüyormuş. Cemal Can’ın çocukluk hayalini gerçekleştiriyoruz.” açıklamalarında bulunmuştu.

Cemal Can Albüm Sözünü Survivor’da Almıştı

cemal can mustafa ceceli

Cemal Can ile Mustafa Ceceli ikilisi, Survivor’ın bayram haftasına denk gelen özel bölümü için düzenlenen “Ünlülerle Anlat Bakalım” konseptinde ilk kez bir araya gelmişti. Pandemi sebebiyle uzaktan bağlantı şeklinde oynanan oyunun sonuna Cemal Can, ünlü şarkıcıdan albüm sözünü kapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz