Esra Erol Gerçekleri Açığa Çıkardı! Ahmet Filiz’in DNA Testi Sonucu Şok Etti!

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2020

Esra Erol Gerçekleri Açığa Çıkardı! Ahmet Filiz’in DNA Testi Sonucu Şok Etti!

Esra Erol’da programına katılan Nilgün Alpak ve çocuklarının öyküsü haftalardır Türkiye’yi ekran başına kilitledi. “Olayların ikinci perdesi” olarak yorumlanan Emrah Filiz ve Ahmet Filiz arasında yapılan DNA testinin sonucu ise nihayet açıklandı.

Hafta içi her gün ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programı kayıpları bulmaya, velayet meselelerini çözüme kavuşturmaya ve ailelerin özlemini dindirmeye devam ediyor. 18 yaşındaki Ayşenur Çakmak’ın biyolojik annesini aramak için 8 Ekim’de programa katılmasıyla başlayan olaylar ise haftalardır Türkiye gündeminden düşmüyor.

Doğumundan sonra hastaneye bırakılan ve çocuk esirgeme kurumunda büyüyen Ayşenur Çakmak’ı bir aile evlat edindi. Yıllar boyu özenle büyütülen Çakmak, yine de biyolojik annesini merak etiği için programa katıldı. Çakmak’ı büyüten annesi Nevcihan Hanım da programa telefonla bağlanarak bu süreçte kızına tam destek verdiğini söyledi.

Kocaman Bir Ailesi Oldu!

Esra Erol'da

Biyolojik annesini bulmak için Esra Erol’da programına katılan Ayşenur Çakmak hem acı bir hikaye hem de güzel bir sürprizle karşılaştı. Esra Erol, genç kızın annesini hemen bularak milyonları sevince boğdu. Ancak iş burada bitmedi. Ayşenur Çakmak’ın iki de ağabeyi olduğu ortaya çıktı. Üç kardeşin canlı yayındaki kavuşma anları gözleri yaşarttı.

Annenin Acı Dolu Öyküsü

blank

Çocukların annesi Nilgün Alpak, varlıklı bir aileye sahip olsa da hastalığı nedeniyle kaderine terk edilen bir kadın. Tam 25 sene sokaklarda yaşayan ve istismar edilen Nilgün Alpak, üç çocuğunu da hastaneye bırakmak zorunda kaldı. Yıllar sonra üç çocuğuna da kavuşan Nilgün Alpak’ın yürek sızlatan öyküsü mutlu sonla bitti.

Dünkü programda Nilgün Alpak’ın annesi için hukuki sürecin başladığı da ilan edildi. Alpak’ın oğlu Emrah Filiz, korunmaya muhtaç kızını korumadığı gerekçesi ve aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğü ihlal nedeni ile anneannesinden şikayetçi oldu. Hiç görmediği annesini program sayesinde bulan Emrah Filiz, annesinin yasal temsilcisi olmak için işlemleri başlattı.

“Senden değil demişti!”

Ahmet Filiz ve Emrah Filiz

Nilgün Alpak’ın tek resmi evliliği Ahmet Filiz’leydi. Emrah Filiz de bu evlilik sonucu dünyaya geldi. Ancak Ahmet Filiz onu “Bana benzemiyor” diyerek çocuk esirgeme kurumuna bıraktı. Terk edilen bebeğin vücudunda bıçak izleri de vardı.

Ahmet Filiz program boyunca Emrah Filiz’in kendi çocuğu olmadığı konusunda ısrar etti. “Nilgün de senden değil demişti” sözleriyle Emrah’ın annesine de taş atmayı ihmal etmedi.

Babadan Kan Donduran Tepki!

Esra Erol, tüm Türkiye’nin beklediği DNA testi sonuçlarını açıklayınca gerçek ortaya çıktı. Ahmet Filiz gerçekten de Emrah Filiz’in babasıydı. “Şok içindeyim” diyerek gerçeği kabul etmeyen ve Nilgün Alpak’a attığı iftirada ısrar eden babanın yaptıkları kan dondurdu.

Emrah Filiz ise kendisine oğlum bile demeyen babasına “Seni babalıktan çoktan reddettim” diyerek tepkisini gösterdi. Ahmet Filiz, stüdyo ekibinin de hışmına uğradı. Bazı ekip üyeleri, Ahmet Filiz’e su vermeyi bile reddetti.

Şoku Atlat Da Gel!

Esra Erol'da

Esra Erol ise Ahmet Filiz’i önümüzdeki pazartesi için programa tekrar çağırdı. Gelecek hafta Ahmet Filiz’in attığı iftiraların perde arkası, Emrah Filiz’in henüz bebekken aldığı bıçak yaraları gibi konuların aydınlatılması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz