Mayıs Kraliçesi Dizisi Yayından Kaldırılıyor

admin

Show TV

20 Ocak 2016

Mayıs Kraliçesi Dizisi Yayından Kaldırılıyor

Dizi dünyasında sürekli olarak büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Ulusal kanallarda yayınlanan pek çok farklı dizi reyting sıralamalarında kendisine yer edinebilmek için farklı yöntemler sergiliyor. Yer bulma rekabeti içerisinde yaşanan gerginlikler ve korkular dizi oyuncularına ve yapımcılarına yansıdığı zaman sıkıntılı günler yaşanmaya başlanıyor.

Bu durumu sık sık yaşayan kanalların arasında ise Show TV yer alıyor. Uzun yıllardır apar topar pek çok farklı dizi projesini yayından kaldırması ile ünlü olan Show TV son olarak İlişki Durumu Karışık, Asla Vazgeçmem ve Güldür Güldür Show ile ilgili reyting sıkıntıları yaşadığını belirtmişti.

Düşük Reyting Sonuçları Dizinin Sonu Oldu

Bugün gelen yeni haberlere göre Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan bir dizinin daha sonuna gelindi. Salı akşamları yayınlanan ve dün 10. bölümü ile ekranlara gelen Mayıs Kraliçesi dizisinde sona gelindi. Mint yapım tarafından yaratılan dizi projesinin başrollerinde Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olsun Sünear, Burak Hakkı ve Derya Şensoy gibi ünü isimler yer alıyordu.

Yayınlandığı ilk günlerde kabul edilebilir ve idare edilebilir reyting sonuçları elde etmeyi başaran dizi gün geçtikçe daha da gerilemeye başlayınca Show TV yönetimi tarafından dizinin sonlandırılması gerektiği kararı çıkartıldı.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz