Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Güler Subaşı Olayı Araştırılıyor

admin

Haberler

20 Ocak 2016

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Güler Subaşı Olayı Araştırılıyor

46 yaşındaki Güler Subaşı, son olarak 11 Ocak tarihinde görülmüş o günden beri Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından aranılmakta olan bir kişiydi. Subaşı’nın cesedinin ise bugün saat 13:300 sıralarında oturduğu ilçedeki Orta Mahalle Küçükali Sitesi’ndeki apartmanda yer alan asansör boşluğunda ulaşıldığı ortaya çıktı.

Hopa Toplum Sağlığı Merkezi’nde görevli olan Güler Subaşı, iki çocuk sahibi ve evli bir bayandı. Subaşı’nın cesedinin ortaya çıkmasını ve kaybolmasını konu alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ‘Asansör boşluğuna bakıldı mı?’ sorusunun sorulması olayların çözülmesine yol açtı.

Hasret Kımna Cinayetinde Son Durum

Ellerindeki ipucunu değerlendiren polis ekipleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programından gelen soruyu da değerlendirerek bugün apartmandaki asansör boşluğuna baktılar ve kayıp kadının cesedine ulaştılar. Subaşı’nın cesedi polis ve itfaiye ekiplerinin ortak çalışması ile bulunarak otopsi yapılması için Hopa Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yarın yayınlanacak olan bölümünde ise Balıkesir de ortadan esrarengiz bir şekilde kaybolan Hasret Kımna tekrar gündeme getirilecek. Hasret’in kız kardeşinin verdiği yeni ifadeler ve olayların gördü tanıkları 21 Ocak Perşembe günü yayınlanacak olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz