Meedo Enişte Görgüsüzlükte Çığır Açtı! Şeyma Subaşı’na Özel Jet Bulamayınca Başvurduğu Çözüme İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Meedo Enişte Görgüsüzlükte Çığır Açtı! Şeyma Subaşı’na Özel Jet Bulamayınca Başvurduğu Çözüme İnanamayacaksınız

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, “Hayalim” dediği Bali’den dönerken özel jet bulamadı. Sevgilisi Meedo da bu büyük eksiği kocaman bir yolcu uçağını tutarak kapattı!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’yla beraberken özel uçakla bir toplu taşıma aracı gibi kullanıyordu desek yanlış olmaz! O dönem sürekli İstanbul-Miami-İbiza üçgeninde özel uçakla mekik dokuyordu. “Bizim uçaklar ha bire bakıma, pilotlar her ay eğitime gidiyor” diyerek de övünüyordu! Boşanınca da en çok üzüldüğü mesele uçak ve Miami’deki ev meseleleri gibi duruyor. Ayrılıktan sonra Miami’deki evi boşaltacağı duyulunca ilk işi oraya gidip fotoğraf paylaşmak oldu mesela! “Sen bittin! Bir daha Miami’ye gidemeyeceksin! Bir daha bilmem ne yapamayacaksın” dediler. Ben de onlara aksine kanıtlamak için gittim o postları koydum” diyerek durumu itiraf etmişti. Geçtiğimiz aylarda Miami’de aldığı -ya da kiraladığı- evi gözümüze sokması da muhtemelen bu yüzden. Şeyma Subaşı unutmaz!

Meedo Enişteden İnanılmaz Kıyak

Boşandıktan sonra kendini çevreye ispatlama yarışına giren Şeyma Subaşı, bir süre “Bundan sonra yurtdışına gidebilecek mi? Özel uçak artık emrine amade olmayacak, bakalım ne yapacak? Ekonomi mi uçacak? Bakalım eskisi kadar kıyafet alabilecek mi? Gör bak alamayacak!” diyenlerle inatlaştı. Bir süre bu standartlardan uzak kalsa da, “Hayatımın aşkı” dediği yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi -yani Meedo- her şeyi değiştirdi!

Yıl sonunda evlenmeyi planlayan çiftin tanışması da bir özel uçak vesilesiyle. Şeyma Subaşı’nın dediğine göre, sevgilisi onunla tanışmak için özel uçağa atlayıp gelmiş! “Hayalim” dediği ve kızı Melisa’yı da alarak parti arası verdikleri Bali tatilinde de seyahat tercihleri bu yönde olmuş. Ama dönüşte ufak bir sıkıntı yaşanmış, Meedo enişte özel jet bulamamış!

Meedo enişte özel jet olmayınca çareyi sadece üçü için yolcu uçağı kapatmakta bulmuş. Uzun zamandır böyle bir çiğlik görmemiştik! Bu adam gerçekten de Şeyma Subaşı’nın ruh eşi olabilir, en azından özel uçak sevdasını çok iyi anlıyor ve samimiyeti ispatlama çabası hala devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz